Nafúknuté brucho - Intolerancia? Strava?

Príspevok v téme: Nafúknuté brucho - Intolerancia? Strava?
bruchabol

Dobrý deň,

Neviem kam sa mám obrátiť, tak skúsim tu. Nie je to až taký problém, že by som mala ísť za lekárom, myslím...

Snažím sa zdravo stravovať. Jem veľa ovocia a zeleniny. Teraz asi druhý týždeň nejem mäso. Chcem byť vegetarián, neobúvajte sa prosím do mňa za to, je to moje rozhodnutie. A neverím, že kvôli tomu sa mi teraz deje so žalúdkom to čo sa s nim deje. Jedávam laktobacily nalačno, potom musli s bielym jogurtom a psyliom a ovocim a potom cez den vselijake ovocie, cestoviny, ryzu, davam do tela aj dostatok železa a bielkovin, jem všetky náhrady za mäso, aj veľa špenátu, zelenej zeleniny. Strukoviny jem, no nie tak často, menej ako raz za týždeň a stále nonstop mam nafuknúte brucho, bolí ma stále a samozrejme, že to musím aj nejak ventilovať, čo je dosť nepríjemné, keď je to naozaj nonstop.

Čím to je? Myslela som, že by to mohla byť intolerancia na laktózu, tak som na pár dni vysadila mliečne výrobky ale nič sa nestalo. Tak čo mam vysadiť? Čo mám zmeniť? Ja nechápem, veď nič nerobím zle.

Veď už len to psylium spolu s laktobacilmi by malo robiť dobrý základ, či sa mýlim? Ale aj tak som vysadila teraz aj laktobacily aj psylium a nič sa nezmenilo. Jem len tmavé pečivo, tmavé cestoviny. Môže to byť z chleba?? Ale aj to si väčšinou robím hrianku a som v zahraničí a tu aj tak nepredávajú taký klasický chleba jak u nás.

Podotýkam, že bežne som predtým nejedávala jogurty vôbec, ale syry milujem úplne všetky a tie som vždy jedávala. A moja mama napríklad, keď si dá laktobacily tiež je nafúknutá. No ale aj tak, vysadila som ich a nič...

Prosím poraďte mi.

Lucina555

Dobry den, pripajam sa s podobnym problemom. Som uz zufala z krcov v bruchu, nafuknuteho zaludku a vracania kyseliny po kazdom jedle. Skusala som espumisan, homeopatika, tablet. na zastavenie kyseliny,caje, oscistnu kuru na odkyslenie, ryzovu kuru, teraz si cistim pecen a gastrolog ma vysetril s tym, ze som prekonala HP pred rokom, teraz bol vysledok negativny aj na parazity a kvasinky....a ze brusko sa mi nafukuje zo stresu. Ja vsak stres cez vikend napr. nemam. Ked sa takto najem, tak ma zacne boliet hlava, potom sa vyvraciam (hlavne tu stavu) a hned ma hlava prestane boliet. Naozaj mam pocit ze mi zle travi, no este mam aj krce...Prosim vas poradte mi ak mozete. Hadam existuju nejake pripravky. Alebo mam skusit imunologa? Dakujem.

RNG

Kvasenie v zaludku moze byt len pri nedostatku kyselin. Kyseliny potlacia kvasenie a aj ine mikroby na surovom jedle, aby sa nedostali do criev a tam premnozili a skodili nam.Bez kyselin aj traviaci proces je nedokonaly,m tj niektore ziviny sa neabsorbuju v dostatku, co vedie postupne k stovkam roznych zdravotnych problemov.
Pri nedosatatku roznych ernzymov naviac sa v crevach vypestuje skodliva flora, ktora tiez produkuje plyny a toxiny, miesto uzitocnych latok, ktore produkuju nase probiotika.
Naduvanie zo zelenin je pre neschopnost tela spracovat niektore zeleninove a strukovinove cukry. Tam pomoze len brat enzym alpha galactosidase, najmenej 600 jednotiek (USP, GAIU)
Celkove s jedlom nie je dobre pit, lebo tym sa rozriedia kyselinyu a enzymi a zhorsi travenie. Pit trena az 2-3 hodiny po jedeni, ked jem potrava dost natravena a treba ju splachnut do criev. Pit treba hojne a najma cistu vodu nie studenu, ale aspon vlaznu.

kačica

Aj ja mám problém. Beriem Daosin, lebo doktor povedal, že mám intoleranciu na histamín.
Skúšam dietu, jesť iba veci, ktoré sú na zozname a i tak som stále nafúknutá...
Nerozumiem tomu. Tak či onak...

kačica

Bruchabol,
uvažoval si že to môže byť intolerancia na histamín?
Skús Daosin, je to drahé ale ak ti to zaberie...Alebo skús ísť k lekárovi

sade8

Bruchabol
Ozaj a tej zeleniny a ovocia jes asi prilis vela...to je fakt...ja jem menej z tej zeleniny ako kedysi plus tie probiotika a je to super.
Uz som prisla na to mi nevyhovovalo a co som potrebovala a to po dost dlhom case.
Prajem vela stastia

sade8

Bruchabol
No presne tento problem som mala aj ja....a vies co som zistila ze vsetkeho vela skodi....a aj toho zdraveho...nic neprehanaj...striedaj to a do toho uzivaj probiotika...neviem ake uzivas,a nechcem robit reklamu, vyskusala som dva mesiace...a po prvom mesiaci som videla vysledky...uz ma neboli brucho ako predtym to bolo na kazdodennom poriadku...je to skvely pocit bez tej bolesti....a preto som si teraz kupila dalsie dvojmesacne balenie....hladaj kvalitne...ak chces poviem ti..ozvi sa na mail.

magnum

bruchabol, neviem prečo odstránili mailovú adresu,keď ti chcem pomôcť.Skúsim ju napísať slovom: magnumkompozitum zavinač gmail bodka com. Ak aj to vymážu daj do googlu moje meno a tak nájdeš kontakt.V Čadci mám sídlo v budove Magnum.

magnum

bruchabol , čim menej mliečnych výrobkov,sladké mlieko vôbec nie,ovocie a zeleninu primerane.
skús cesnačku, a ak máš čučoriedky.Pravidelne užívaj horčík-magnezium, tento minerál je v tabletách.
OBMEDZIť KáVU,PIť čAJE SLADENé MEDOM.A veľa pohybu,najlepšie ľahký klus 2-3 km denne.
Ak sa to nestabilizuje-tak sa ozvi.Na tento mail: -adresa odstránená-.
Držím palce.Riešil som podobné prípady a toto zabralo.Ale-každý je iný,má iné formy zatoxikovania orgánov,takže ak to neprejde,skúsim ti poradiť niečo iné.
Vladimír Jurišta terapeut Čadca.

Larin

Presne tak ako napísala maruska 123, môže to byť zo zeleniny vo väčších množstvách, ak si na ňu predtým nebola príliš navyknutá. Mne napr. robí zle normálna porcia špenátu. Pokiaľ ho zjem máličko, tak je všetko ok, ale akonáhle zjem normálnu porciu, tak dostanem kŕče v žalúdku. Moje mame zase robí zle baklažán alebo karfiol. Takže tak...

Príčiny tam môžu byť aj ďalšie. Spomínala si, že ješ veľa zeleniny, ovocia, vločky, psylium, chlieb celozrnný, cestoviny celozrnné. To všetko má dosť vlákniny a veľa vlákniny škodí. Neviem, či to spôsobuje bolesť, ale rozhodne to nie dobré, pretože veľa vlákniny zabraňuje vstrebávaniu dôležitých minerálov, napr. železa. Skús si to ustriehnuť a denne neprekročiť tak 25g vlákniny. Možno to pomôže...

Laktobacily by som na tvojom mieste brala. Mne osobne nafukovanie nespôsobujú a ničím človeku neuškodia. A navyše, ich pozitívne účinky sa prejavujú až po dlhodobom užívaní.