Trichomoniáza

Maoam

po 2 mesiacoch ta posiela dat si predpisat Entizol (alebo nieco na ten styl) a vravi ti, ze mas zmenit HAK, ze tucnies na riti a stehnach (to za 2 mesiace akoze??) :DDDD

vazne s nim chces ostat? :DD

babuša

no ved toto mi nie je jasné..ako si tým môže byť taký istý.. sme spolu len dva mesiace..teraz sme spolu začali spávať..

babuša

a ešte ma dnes potešil, že by som mala zmeniť hak, že z nej priberám na bokoch a zadku .. (asi má pravdovravný den :-) )
ale ja si to nemyslím, teda, nie je to z hak, ale z prejedania a mojej lenivosti, necvičím. a velký zadok máme v rodine..
asi ho nechám :-D

Maoam

tak to neviem, odkial ma taku istotu, to je divne, istotu by mohol mat, keby tie krasne bicikovce videl pod mikroskopom, ale inak?

babuša

beriem hak, tak to môže byť aj z toho ..
priatel sa venuje rôznym vedeckým výskumom z lekárskeho prostredia, tak asi ma v oku mikroskop (haha) :-)
no mávala som časté výtoky, aj mávam, ale som zdravá.

Maoam

to by si si bola uz davno vsimla, ten zapach, ak mas len viac vytoku, to je normalne/fyziologicke v case pred ovulaciou, pocas ovulacie, kratko po nej, vytok sa meni v priebehu celeho cyklu

a ak mas bakterialnu nerovnovahu, stacia lactobacily, pripadne kyselina mliecna v cipku do posvy a budes OK, ake mas pH vytoku? ak je nad 4,7 tak mas posun v mikroflore