kortikoidy - potrebujem pribrat

Príspevok v téme: kortikoidy - potrebujem pribrat
nazdravicko

Prosim vas pekne, mam problem, potrebujem pribrat 8 kil. Snazim sa ako mozem, jem kolko len vladzem. 1500 kalorii mam kazdy den, ale viac nezjem. Citala som, ze po kortkoidoch sa pribera, mate s tym niekto skusenost? Po antikoncepcii sa tiez pribera, ale tu nemozem kvoli riedkej krvi.
Zaujimaju ma kortikoidy, staci mi nabrat tych 8 kil, aby som vaazila 52 kg.

Poradite mi prosim niekto, aku mast kortikoidov si mam zohnat. Nemam problem zohnat hocico z lekarne, tak ma prosim niekto nasmerujte, budem vdacna... DAKUJEM.

nazdravicko

Tak neviem... Potrebujem nejakú pomoc. S mojím štýlom jedenia budem priberat 10 rokov a budem na váhe 44kg ako aj dnes. Každé jedlo ktoré jem je ako za trest, pri každom suste si v hlave hovorím "jedz, sú to kalorie".

maruska123

no ale kto ti povedal, ze antikoncepciou priberies? ved antikoncepcia ti zadrzi vodu v tele, ziaden tuk sa ti nezmeni..po vysadeni sa voda vyplavi a si tam kde si bola..

nazdravicko

Jemine ďakujem za odpovede. Kortikoidy teda vypustím z možnosti. 1500 kalórií je u mňa úspech keďže som dlho (par rokov) žila na zhruba polovici. Momentalne viac jest nevladzem.
Tak risknem asi tu antikoncepciu, veď nechcem nič dlhodobo. Potrebujem pribrat kvôli úspešnemu tehotenstvu.

Ďakujem vám ste zlatí.

Yorick

Veru, na kortikoidy zabudni, a hned aj teraz. Vies, v nasom tele su hormony, ktore musia medzi sebou "zit"v rovnovahe. Ak by si sa dala na kortikoidy, rozhadzes si hormonalne vnutro tak, ze sa len tazko spamatas, a budes preklinat den, kedy si rozhodla s tymito liekami. Vies, su stavy, ked je to nevyhnutne, a ked sa lekari predsa len rozhodnu pre takuto terapiu, ale urcite su to tazke stavy. Porad sa s dietnou sestrou, niekde v okoli. Zajdi do Bio potravin niekde tam, kde byvas, je este mnoho inych moznosti. Mozes si zvolit napr. tucny yogurt a ine potraviny, kde je tucnota vyssia. Takisto by si mala vynechat zo stravy vsetko sladke. A viac pohybu, z coho Ti zacne ohromne chutit jest. Presvedcena?

xdanielax

tpch1 - to je sila, to vazne?? fu. ale masticky dufam nie su take nebezpecne, mam nejaku doma. A som sa cudovala, ked mi lekarka hovorila, ze len v pripade potreby tenucku vrstvu..:-) tak som mudrejsia zase.

inac som si nevsimla, ze dotycna chce pribrat z masti :D
ale 1500kcal sa je pri dietach. A nie pri priberani.

tpch1

ojojoj, z kortikoidny masti sa nepribera. To by si musela uzivat tablety, ktorymi sa zabijes. Kortikoidy nie su lieky na pribratie, su to lieky s mimoriadne silnymi ucinkami komplexne na cely organizmus, pricom priberanie je len neziaducim vedlajsim ucinkom. Navyse pribratie po kortikoidoch vobec nie je esteticke-priberies na bruchu, krku a v tvari (v tvari az desivo do sirky, napuchnu ti lica), pricom koncatiny sa stencia, svalstvo ciastocne zmizne, vsade sa vytvoria strie.
Pochybujem, ze po niecom takom tuzis...