perspektívne povolania pre ženy

Príspevok v téme: perspektívne povolania pre ženy
Sell

Čaute, zaujímalo by ma - čo myslíte, ktoré sú perspektívne povolania pre ženu? Som na osemročnom gymnáziu, o rok maturujem a dáko stále neviem, čo potom. Musím ísť na vysokú, však čo mám z gympľa? Predmety ako matika, fyzika, chémia mi nejdú, tak to musím hneď vylúčiť. Celkom dobre mi idú jazyky (AJ, NJ),ale nie je to až taká sláva. Vlastne mňa nič až tak nebaví. Dáke rady, na aký VŠ odbor by som mohla ísť a aby som nemala nejaký veľký problém s uplatnením? Ďakujem :-)

Sell

J111 - do ktorého mesta si chodil, ak smiem vedieť? :-D som počula, že vraj napríklad v NR sú dobrí jazykári...

J111

Len nestuduj ucitelstvo jazyk, lebo to je akoby si nic nestudovala, vlastna skusenost:D
My sme tam citali literatne diela, analyzovali ich, ale nove slovicka sme sa vobec neucili, preto to povazujem za nic platne.

Sell

Inkognito, to skôr psychiatriu :-D ale ja ich chápem...osoby s nízkym egom sa musia niekde vybúriť, aby si dokázali, že sú aspoň NIEKTO :-D

[zruseny1]

Sell chod studovat psychologiu, to ma perspektivu ako vidis, zopar adeptov na pacientov by sa tu hned naslo :)

Sell

J111 no však rozmýšľam, že najlepšie by bolo dačo poriešiť s tými jazykmi :-) ešte mám rok času, hádam ma osvieti :-D

rrrr

no ved uz onedlho sa budes usmievat na urade prace :D este mozno si to nejakou trapnou vysokou skolou v sladkovicove oddialis a potom pride realita :)

Sell

:-D Pán Dokonalý, nechám ťa žiť v tvojich ilúziách :-D je mi z teba jedine tak na smiech, aspoň som sa fajn pobavila na dobrú noc :-D žily mi trhajú tie tvoje sväté reči :-D :-D a dík za rady, beriem si ich k srdcu :-D

J111

Vsak studuj jeden jazyk, to ta uzivi, aspon myslim. Len nie v kombinacii s literaturou, lebo napr. na anglictine je to zabijak, citat knihy v originali je dost brutal.

rrrrr

na tvorenie hudby v pravom slova zmysle ty nemas pravdepodobne ziadne predpoklady... keby si mala aspon konzervatorium... mimochodom z teorie hudby by som ti tipujem mohol davat aj lekcie takze tisko. to ze vies na klaviri najst Ccko a poznas 4 akordy znamena len to co tu pisem uz viackrat- ze si neschopna a ze nic poriadne robit nevies