Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Reklamy

lost

dsl.sk

Reklama Telekomu s Francúzom zavádzala, až štyri webhostingy sú podľa reklamy najlepšie

nestaci ze tam daju buznu, ale este KLAMU ZAKAZNIKOV

TEĽACOM KLAME A ZAVADZA :D

lost

"diky brona"

toto mi pripomina, ze je to za ucelom aby ludia nezili SVOJ zivot, ale cudzi. tj. presne to co telenovala ma za ucelom..

a potom nebudu rozmyslat, lebo to boli (a potom volia 11tku) :D

jooj, vyriesil som zahadu zivota :P

dana660xz

supeeeer, tak uz viem co si dneska budem spievat cely den :) diky pasalalalaaaaa .
a reklamy na vsetky tieto pr*ebane telekomunikacne spolocnosti, auta a banky mi teda dobre brnkaju uz na nervy. je to o nicom, len aby ti natiahli do mozgu nejaku super hlasku ako diky brona alebo melodiu. ja uz uplne za tie viannocne reklamy od augusta nenavidim telekom a ratam dni kedy mi skonci pausal. niekedy je to naozaj kontraproduktivne, lebo tej reklamy je tolko, az zacnes nenavidiet tu spolocnost.

system

Clovek si vklude kuka reklamy a oni mu do toho pustia film :/ strasne .... :D

----------------------------------
ziadna reklama nieje 100% pravdiva, dokonca ani 70% podla mna :D napriklad reklamy na auta dacia, UZ OD 8000 € a ked kuknes ich stranku tek je tam holy model bez nicoho, bez radia a akejkolvek novej technickej vymozitelnosti za 9000 € :D a normalny so zakladnymi vecmi das za 11 000 € :D

anamarie

Ja to beriem s prehladom - pocas studia som mala zopar predmetov tykajucich sa marketingu, tak poznam kadejake marketingove tipy a triky a navnady... Reklamy su pre mna otravne a skoro som odpadla, ked na jednej benzinke je na kazdom cerpadle obrazovka a na plne pecky vytata reklama. Ja tam nechodim, lebo ma to rozculuje, manzel ano, lebo je to blizko.
TV nemame zapojenu, objednavame si tri DVDcka tyzdenne cez internet, to staci. Na dome je roboty dost, na telku nie je cas:)

Lumik

mne skor lezie na nervy to neustale opakovanie tych istych znaciek, bol by som za take obmedzenie, ze jedna firma by mohla pustit reklamu len raz za tyzden, takto pocuvam o tych istych firmach stale dokola niekolko rokov.

bibisa

ale bohuzial my ludia sme ovce lebo reklami hybu svetom a je to tak v 90%.
dieta uvidi reklamu na nove jojo cukriky a zacne mamu otravovat nech mu kupi take v obchode.
zena uvidi reklamu na super uzasnu spiralu na riasi a hned si ju ide kupit ci stoji 3 alebo 40 eur.
muz uvidi reklamu na novy alkohol a hned si ho pri prvej moznosti kupi aby sa presvedcil ze je tak uzasny ako ho v reklame opisuju.

ak ste sa nebodaj nasli v niektorom priklade tak to je len "zhoda okolnosti" :D
uviedla som prvy priklad mojho brata ktory si kupuje vsetko od novej zubnej pasty cez novu cokoladu,malinovku,sprej az po sodovac :D

v druhom priklade som uviedla moju sestru ktora musi mat vsetko co je nove a v tretom som uviedla jedneho znameho ktory si kupil tu novu whisky s tou monstruoznou chobotnicou :D a teraz mu cela flasa hnije na policke :D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.