Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

infekcia ústnej dutiny z bozkávania sa ?

Príspevok v téme: infekcia ústnej dutiny z bozkávania sa ?
abrakadabra

Viem, že bozkávanie sa, je jedna z možností ako chytiť od konkrétnej osoby infekciu, alebo nejaké ochorenie v ústach, ale je niečo také možné aj v tom prípade, ak sa to prejavuje zapálenými ďasnami? Mala som niekoľkomesačný vzťah, predtým som mala vždy zdravé ďasná, no po pár intímnostiach s konkrétnym mužom, sa mi začali problémy so zápalom ďasien. Trápim sa teraz s tým už niekoľko mesiacov, u zubárky rôzne výplachy,injekcie, potom aj ATB, ktoré na čas zabrali, ale zase sa to vrátilo. Ďasná mi krvácajú, niekedy cítim nepríjemný zápach aj napriek poctivej ústnej hygiene. Už som vyskúšala takmer všetky možné zub. pasty, či ústne vody, ako ja bylinky. Prosím vie mi niekto poradiť čo mám ešte robiť a má s tým niekto osobnú skúsenosť, že sa dá takáto pliaga chytiť od muža? S dotyčným už nie som v kontakte, aj keď on sám nemal žiadne prejavy choroby, ale som presvedčená, že ma mohol len on nakaziť, keďže sa tie problémy objavili presne po našom prvom intímnom kontakte. Ďakujem za odpovede.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

infekcia ústnej dutiny z bozkávania sa ? - Fórum - ZDRAVIE.sk