Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Obava o koleno-ako zabudnuť počas zapasu?

Príspevok v téme: Obava o koleno-ako zabudnuť počas zapasu?
pepo123

ahojte.

mam problem, som po plastike kolena 16mesiacov. pred mesiacom sa mi na zapase nieco v nom pohlo,doktor povedal že len postrenne väzy sa mi natiahli. od vtedy som odohral dlasie dva zapasy a relativne v pohode...

problem spociva v tom že mam v hlavy akoby blok, bojim sa ist poriadne do suboja, do klzačky už vobec neviem ist co pred zranenim bolo skor naopak... vždy myslím nato koleno, a potom výkon na ihrisku je slabucký... ako zabudnut na to koleno, ako nemysleť nato??

skrti

cau. tiez hram futbal a tiez som mal podobne problemy. ako si napisal problem je iba v hlave a v tvojej psychike. musis jednoducho na to cez zapas nemysliet, aj ked je to tazke, hraj uvolnene a ak by ti to koleno nevydrzalo tak aspon mas padny dovod ukoncenie kariery :) chcem powedat ze ak je koleno v poriadku tak sa nemas coho bat. jeden moj spoluhrac mi raz poradil pri podobnom probleme, ze sa mam od neho nechat nejako zranit (šuchalov alebo podobne) - ak to koleno vydrzi mam vyhrate ak nie tak mam s futbalom skončiť. sice som nato nepristupil ale nieco na tom je. ale tu odpoved najdes iba na ihrisku. ver mi, futbal stoji za to aby si ho hral celou svojou myslou...drzim palce ;)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Obava o koleno-ako zabudnuť počas zapasu? - Fórum - ZDRAVIE.sk