Napiste mi Vas nazor...

Príspevok v téme: Napiste mi Vas nazor...
KatkaKacena

Ahojte, napiste mi Vas nazor prosim Vas... Akykolvek aj ked som si vedoma, ze nebude priliz pozitivny na moju osobu.
Pokusim sa co najlepsie opisat moju situaciu. Zoznamila som sa s jednym chalanom, z mojho pohladu to bola laska na prvy pohlad, hned sme si spolu zacali stretavali sa bolo to krasne, dokonca sme pri sebe aj spavali aj ked nebol sex ja som zo zdr. dovodov nemohla, netlacil na mna bol mily, pritulny bolo vidno, ze si vychutnava kazdu chvilu somnou sex bol az po 1.5mesiaci... Stretavali sme sa kazdy den, bolo nam krasne a ja som ho mala coraz viac rada... Na zaciatku som sa ho opytala, ci ma frajerku povedal, ze nie... Stretavame sa v podstate doteraz, ja stale u neho spavam kedze ja byvam s rodicmi... Ale vobec to nie je oficialny vztah, nie som jeho frajerka, pretoze on vraj nie je na vztah pripraveny (po rozvode a inych ziv. komplikaciach), ja na neho netlacim, no par krat mi to uz liezlo na mozog a chcela som to ukoncit, no vzdy mi daval najavo ako mu velmi chybam... Ked som u neho pouzivam jeho PC, mam kluc od jeho bytu...
Este na zaciatku som sa ho pytala, ci od rozvodu mal taku kamosku ako som ja, povedal, ze ano mal 2 ale ze to nic neznamenalo... O 1 som vedela, poznam ju z vidienia nepotrebovala som sondovat, no vrtalo mi v hlave co ta dalsia potom sa zamotal a povedal, ze mal len jednu a nech neanalyzujem... No ja som vycitila, ze je to jeho ucitelka nemciny kde na nemcinu stale chodil. Momentalne ucitelku uz zmenil asi pred 2mi mesiacmi, no viem, ze pocas nasho vztahu k nej este chodil...
Dnes sa mi stala taka situacia, ze som nakukla do jeho mailu a isla som po vyslovene po tej ucitelke a precitala si maily. Viem, on mi doveroval a ja som ho sklamala a vliezla mu do sukromia... Pisali si, ze si chybaju aj pocas nasho vztahu prve 3 mesiace ako sme boli spolu, dnes je to uz 8mesiacov co sa pozname a vsetko sa to medzi nami zacalo... Ja som z toho uplne hotova, aj ked viem, ze som nemala pravo tam nazerat... Ale co si mozem mysliet? Ze s kym si co pise aj pocas nasho vztahu? Som z toho uplne mimo a dakujem kazdemu za nazor............

alenka_maxova

Kacenka, cele je to take...nijake...Aj ste spolu, aj nie ste. V tom pripade, ak ste sa dohodli, ze to medzi vami nebudete brat ako VZTAH, nemalo by ta ani vzrusovat, ze si pise s niekym. Ved ste nedali jeden druhemu ziadne istoty, zijete volny "vztah", nechcete sa viazat (minimalne on), tak co cakas? Ja som v tomto trosku staromodna, ale za takyto vztah by som nebola. Ja potrebujem vediet vo vztahu na com som a ci s tym clovekom mozem pocitat do buducnosti. Teba ranilo, ze udrziaval vztah s niekym aj pocas toho, ako bol s tebou...Ale ved on ti neslubil, ze bude mat oci len pre teba....

ivana45

KatkaKacenka, dobre, on ma 39. Mozno mi to uniklo: tvoj vek?
Chapem, ze pokusenie nazriet bolo velke a sklamanie este vacsie.
Co ked to nechal nezaheslovane naschval ? Chcel aby si nakukla? Mozno citil, ze sa na neho viazes viac, nez mu vyhovuje.
Mozno je to jeho sposob, ako ti povedat, ze s tebou do buducnosti nepocita.

A este nerozumiem: precitala si si to - usla si od neho aj s nejakymi svojimi vecami - a vratila si sa? Ako si mu vysvetlila utek?

katuska, asi ste uz obaja dost velki, porozpravajte sa. Nemusis zacat tak, ze si sa mu hrabala v poste. Mozes sa len spytat, ci sa stale citi byt "nepripraveny na vztah". Ak ano, nezacal ta lubit. Opust ho. Tento "vztah" ta bude zranovant a nie posilnovat. A bude ta oberat o cas a sabauctu.
BTW, ak by sa ma spytal, ci som bola v jeho mailoch, priznala by som sa. Ak bude robit neprimerany cirkus, mozno to bola pasca, aby mal zamienku na rozchod. Ved uvidis.
Myslim, ze muzske slova "nie som pripraveny" znamenaju "niekoho chcem, ale: nie teba, teraz nie vazne, teba nie vazne". Nebuď "do postele, na chvilku, lepsie nez nic".

J111

Myslim tym to, ze ta oznacil, no ani neviem, ako to nazvat. Toto s nim pories, aby vas vztah bol oficialny a nie taky potmenutsky. My na vychode vravime: z potmehuta dabol bucha:D

Brenda

no ked ti povedal ze to co je medzi vami nieje o zaveznom asi vztahu tak sa potom nediv ze pise inym zenam alebo inej zene...ja na take hluposti ako ste spolu ale nemate vazny vztah neverim je to strasna hlupost podla mna.mne keby moj chalan povedal ze neni pripraveny na vztah a ze to co je medzi nami nieje vztah ze on to tak nebere tak by som som poslala kadelahsie takze asi tak. vdnesnej dobe ti kazdy povie ze neries to...ale preco by sa take veci nemali riesit?to je podla mna vazne ked pisal uz inej aj ked bol s tebou.predsa ked su dvaja spolu nemal by vymyslat a pisat inej aj ked ako pises nieste vo vztahu lebo on na to neni pripraveny.a co ty chces s ním mat vazny vztah alebo nie..premyslala si nad tym ci chces ty?

KatkaKacena

Jeho vysvetlenie bolo, ze ano mali spolu nieco a v case ked sme si my spolu zacali s nou dalej nepokracoval. Vraj to pisanie si nic neznamenalo, ze uz ani nevie co tam pisal, ze je to pre neho minulost a nie je to dolezite nic neskryva preto sa ani nehneva, ze som si to citala. Vraj s nou nikdy viac nic nemal odkedy sme si my dvaja zacali a s nikym inym nic nemal. Neviem, no ja mu verim. Vie, ze ja uz chcem nieco viac, no napriek tomu to nechce somnou skoncit. Ked som povedala, ze ja ano (pritom nie som o tom az tak presvedcena), lebo sa trapim odpovedal, ze sa mu nezdalo, ze sa pri nom trapim ze naopak. No pravda je taka, ze mne nikdy nebolo s nikym lepsie. Povedala som, ze toto nikam nevedie - odpovedal ze ako viem... Ja som si myslela, ze je iny, ze si dievcata vybera a nie je len tak s hocikym no zrejme som sa mylila. Tvrdi, ze to somnou je ine, ze sa to neda ani porovnat... Uz neviem co si mam mysliet, neviem ci v tom mam pokracovat... Velmi mi chyba...

rony26

presne ako pise david23, aj ked to narusi tvoju romanticku predstavu o zacinajucom "vztahu", bola si jeho milenkou...a vtedy si sa mala rozhodnut ci bude pre teba postacujuci milenecky vztah alebo ci su tvoje ocakavania ine a zariadit sa podla toho...ty si si vsak utvorila svoju vlastnu zidealizovanu predstavu a teraz ho ides vinit z toho, ze ti ju narusil

Sepira

KatkaKacenka pozri zažila som niečo podobné ako ty ale my sme spolu oficálne chodili a tiež ma to bolelo a neurob takú chybu že sa s ním budeš vláčiť naďalej, lebo v čase keď to medzi vašim priateľstvom(hoci nie vzťahom) malo byť čisté a úprimné, teraz si sa dozvedela že to tak čisté a úprimné nebolo, takže ďalej by to asi veľmi pozitívne neporačovalo. Od rozvedeného nič dobre nečakaj.

KatkaKacena

Ked clovek lubi, stale dufa... Dufala som, ze som pre neho nieco viac, no teraz sa mi aspon otvorili oci. Priznala som sa a ani sa neozyva zatial a takto to bude najlepsie. Zbytocne som sa namotala...

soffa

preto je najlepsie niekedy nic nevediet.netreba sa hrabat clovekovi v sukromni,lebo niekedy to moze takto vypalit,ako tebe.