Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hľadám niekoho...

Meretseger

Optimista: Nie, v tomto smere som pesimista. Možno raz... (Možno by som mohla rozrezávať skôr vankkúše :D)

Optimista

lost, v dospelosti pomáhajú skôr iné veci, napr. sa riadne ožrať nech ti je 3 dni zle, ale nevravím že je to metóda pre každého, no mne pomáha :-)

Meretseger

Optimista, tak to máš dobré! Kiežby to tak fungovalo.. a keby som to tak robila namiesto rezania... ech.
Ale svojho času mať vankúš a udusím sa ním :D

Optimista

Meretseger, s tým vankúšom som vychádzal z vlastnej skúsenosti, tak som riešil svoje traumy ja ako mladík...ale samozrejme, ak to nepomáha a trvá to dlhodobo, treba vyhladať odborníka...

Meretseger

Hmm, kedysi som mala pocit, že žijem len z "donútenia", z akejsi povinnosti... Prežívala som, a iste, bola som z toho riadne na nervy.
Optimista, prečo by to mala, ak je -násťročná, vyplakať do vankúša a prešlo by to? Depresiami som začala trpieť v 12 a od 18 som na liekoch po pokusoch o samovraždu a iných veciach, nemusí to byť kríza tínedžerky.
Podľa jej nicku súdim, že by sa jej zišla odbornejšia pomoc než výmena mailov hoci aj s podobne zúfalým človekom.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hľadám niekoho... - Fórum - ZDRAVIE.sk