Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vaše najpoužívanejšie e-shopy

Príspevok v téme: Vaše najpoužívanejšie e-shopy
Petrussa

Ahojte,
ako si som si zamilovala nakupovanie veci na nete. Nájdem tam veci čo v ZA nenajdem a sú o 100% krajšie a niekedy aj lacnejšie. Nestane sa mi, že idem po ulici a stretnem 5 za sebou čo majú oblečené to isté čo ja. Prosím Vás poradili by ste mi niake Vaše overené e-shopy?
Ja zatiaľ používam len e-bay.
Ale veľmi sa mi páčia veci z fashion21 a asosu a to nehovorím o berushke lenže neviem či sa z nej dá objednávať.
Každá stránka, rada či postreh budú fajn :-) Ďakujem

Staniko

Ja v poslenom case casto objednavam z ayo.sk maju tam asi najlepsie ceny na slovensku a dorucenie na druhy den, skoda ze predavaju iba drobnosti a darcekove predmety

petrussa

Z tej berushky.com sa nedá objednávať do našej krajiny :-( Niake ďalšie stránky okrem tých čo tu zazneli používate?

maruska123

pokial viem, Bershka je spanielska, aspon bola, ked patrila pod spanielsky Inditex (spolu so znackami ako Zara, Stradivarius, Pull and Bear, atd)

neviem ci je to aj teraz tak

dreamy

Neviem, kde má sídlo Bershka. Ale mne z anglických shopov chodia veci za 1 týždeň alebo menej. Raz mi prišlo dokonca za tri pracovné dni :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vaše najpoužívanejšie e-shopy - Fórum - ZDRAVIE.sk