Moc burlivy vztah

Príspevok v téme: Moc burlivy vztah
Ameera

sme spolu asi pol roka. raz sa stalo, ze som sa opila, vypla som si telefon, isla som na byt, tam som zaspala, nevypla som si ho preto, lebo som robila nieco zle, len som sa chcela tvarit, ze sa mi vybil, nechcela som telefonovat s rodinou opita, a ked som sa prebudila a zapla som sa, prisiel pre mna, bol velmi nahnevany, co chapem, ja som ho stale prehovarala, nech ide este hore ku mne spat a vtedy mi prvy krat dal facku. druhy krat to bolo, ked sme boli u mna a volal nam nas kamarat ci nejdeme pit von. ja som isla a prehovarala som aj jeho nech ide tiez, ale nechcel, povedal, ked sa u mna prespi, odide. ale miesto toho dosiel k tomu kamaratovi a tam ma povlacil po celej izbe a dal zopar faciek zase. lebo som nechcela ist s nim. pravdupovediac, aj ked ho milujem, niekedy mi leze dost nervy stym jak musi byt vsetko podla neho. minule som bola na jednom byte, a tam som tiez prespala, lebo som v noci nechcela ist sama domov, a povedala som mu vsetko na druhy den. kde som bola a, ze som tam ostala kvoli tomu, ze bolo neskoro, a ze som proste zaspala. ked dosiel pre mna na mna krical, ale tento krat ZA BIELEHO DNA, bol agresivny, tiez ma tam povlacil po ulici a vytahal za vlasy a podobne, nadaval do kuriev a spin. ked sme uz boli v mojej brane, lebo z okna som mu mala vyhodit este jeho veci, a ze koncime spolu. a v brane si dal dole veci, ze je mu to jedno a asi ma doj€be jak chlapa (to boli jeho slova), ale vtom dosli moji surodenci a prestal. dosla som domov, zmenila som si samozrejme status na fb na single, o hodinu uz pisal mojej sestre ci moze dojst sa so mnou porozpravat, tak dosiel, a dohodli sme sa, ze sa milujeme, a nerozideme sa. to ze na mna polozil ruku uz viackrat, berem tak, ze som ho k tomu sama vyprovokovala, len neviem ci to beriem spravne, lebo viem, ze nato nema pravo. chcela som sa spytat, aky nato mate nazor? ci tie veci, ktorymi som ho nastvala naozaj ospravedlnuju jeho agresivne chovanie... lebo ja vtom mam zmätok. ked "poslucham" je super. a nikdy sme sa neklamali, ani ja som ho nikdy v nicom neklamala, ale odkedy sa zacali diat tieto veci, asi som k nemu zmenila trochu postoj, predtym som nechodila skoro nikam inde s inymi ludmi, ani s kamosmi, chcela som byt stale s nim, ale v mojich ociach... nie, ze klesol, to by som sa zle vyjadrila... nemam len potrebu sa uz tolko snazit byt prenho super, ked som odhalila tuto jeho stranku. raz som sa s nim chcela rozist a psychicky sa polozil. zahmlelo sa mu pred ocami, bolo mu na odpadnutie, mal divne reci, naozaj vyzeral tak, ze ak ho pustim z domu, tak sa pojde niekam obesit. to iste aj vcera, poslal ma do riti, isla som domov, ale medzitym mi volal asi 5 krat, najskor, ze kde som, potom neviem co, zase sme sa pohadali, potom mi volal, nech si vymazem jeho cislo a ked som mu zlozila telefon, mi volal zase kde som, nech cakam nanho. nakoniec sme boli aj prespali u mna. a bolo vsetko fajn. vysvetluje to tym, ze ma nervy ked klamem, ale ja ho klamem asi iba mesiac, ale ako hovorim, chcem uz niekedy si vyjst aj s inymi ludmi sem tam von. doteraz som bola stale len s nim... a on sice vravi, ze nech si chodim kam chcem, len nech mu to dopredu poviem, ale ja mu neverim v tomto. ak by som mu zavolala, ze idem si sadnut niekam s kamosom, mam proste viac kamosov, nez kamosiek, tak neviem ci by bol taky kludny ako tvrdi. chcem byt s nim. ale odtial potial. ak vas to privelmi neobtazuje, prosim vyjadrite sa k tomu, ci je chyba vo mne, alebo v nom. za posledne dva mesiace sa rozchadzame non-stop. ak by sme sa naozaj rozisli priserne by mi chybal. ja len neviem ci to je ten spravny vztah... a som z toho smutna...

Vopred DAKUJEM

Radicall

Tak väčšiu vinu máš na tom ty hlavne preto že ho zakaždým vyprovokuješ... Nehovorím že jeho správanie nie je prehnané ale keď si tak zoberieš že keby si nechodila stále kade tade a neklamala ho tak by sa nič s toho nestalo. Myslím že to by dosť naštvalo každého chlapa keby mu partnerka prespávala s neviem kým boh vie kde a ešte k tomu mu klamala. To by naozaj vedelo naštvať a pokiaľ by nebol ten chlap úplný flegmatik (to by si radšej nechcela) tak aj keby to neriešil fyzicky tak určite by sa s tebou minimálne rozišiel. Musíš porozmýšlať či chceš radšej chodiť vonku s kamošmi alebo ostať s ním. V tvojom prípade moc nemáš na výber. Ešte sa s ním o tom skús normálne porozprávať ak má aspoň niečo v hlave tak to pochopí a trochu sa zmení...

Ameera

ze romov:) tak diky:) take hrozne to so mnou fakt neni, nebojte sa. len som opisala moju situaciu. ale to, ze ma bije a otlka, je smiesne, to neni pravda. pytala som sa na vas nazor, co sa tyka tych par faciek a pod.

Magy

Ameera - je mi tazko zaujat nejaky vyhraneny postoj.

z toho co si napisala je zjavne, ze sama mas burlivy zivotny styl, az by som si dovolil povedat, ze na styl horkokrvnych romov.

kazdopadne - akekolvek nasilie JE NEAKCEPTOVATELNE!
je uplne fuk, ci bolo vyprovokovane (aj tu si dovolim pochybovat, ci to bola naozaj provokacia), alebo nie.

napisem to takto - ak ta otlka a mlati uz po pol roku, co bude za rok, dva, pat??? ked budes navyse k nemu priputana manzelstvom, detmi, zrejme zavisla aj financne...

ja vidim len jeden sposob na riesenie tohoto problemu a to definitivny. a ty?

Ameera

dakujem bingham. budem rada, nech sa ozvu aj ini chalani a muzi, doteraz tu pisali len zeny... co si otom vsetkom myslia, muzi? prosim napiste, dik

bingham

zeny by nemali dostavat facky...ale niekedy nie je ina moznost(v tvojom pripade to nebolo spravne riesenie - aspon podla mna,,,ale kazdy reaguje inak...zalezi aj od toho ci ti to vyhovuje takto...a ak nie tak neklam, alebo to ries inak)...

vitali

Ja ťa nechápem Ameera. Nevzťahuj si na seba všetko, že je to tvoja vina. Však ho aj ty vyfackaj, ked urobí chybu, ked si toho názoru, že možno si to aj zaslúžiš. Potom by možno aj on prijal takéto tresty. Ale je mi jasné, že to je nereálne, lebo je to kretén a nič iné!!! Ešte by ťa aj prizabil nakoniec. Akurát tak malé dieťa sa má udrieť po zadku, ked je zlé, a nie byť ženu! Si dospelá, a čo si také zverské spravila, že ťa bije?! A že ťa ťahá ešte aj na ulici za vlasy? NO iste má bližšie k násilným sklonom, ako normálny chalan. Citlivý je, ale pane bože, kto nie je citliví NA SEBA! Každý! Ale na teba citlivý nie je!!! Prosím ťa, vykašli sa na neho :( A ked sa ešte aj vyhráža, že sa zabije, to nie je v poriadku. Nebude ti s ním dobre.

Maoam

Ameera, viem, co myslis, si zena, pre ktoru je sex a chemia medzi nou a partnerom jednou z najdolezitejsich veci. Su take zeny. A zeny, ktore muzom v posteli dovolia viac, ako tie ostatne a su tak trocha 'zle' alebo 'potvory', za tymi sa idu muzi zblaznit. Presne tak, ako sa ti to vo vztahoch aj stavalo. Fakt, ze si velmi temperamentna a ficis tak trocha na inom leveli, tomu pridava, lenze musis si sama sebe zadefinovat, kde su tvoje hranice. To je dolezite.
Mozno ti vztah, ktory mas, vyhovuje, lebo to potrebujes - ale aj tak si musis urcit hranice. Vramci sebaochrany.

nefinka

PODOTYKAM, moj frajer urcite nie je ziaden tyran. netlce ma kazdy den a neni nasilnik. praveze je velmi citlivy chalan. verim tomu, ze to je len vsetko moja vina. ale nie som si este ista.... :-/

K tomuto nemám viac čo dodať a čím ďalej, tým viacej ostávam presvedčená o tom, že niektoré hlupane si vyslovene zaslúžia byť týrané ženy v domácnosti

Ameera

a nie. doma ma nikdy nebili. iba som mala zly vztah s otcom. co sa tyka nasilia, tak to u mna bolo povolene len v sexe. v beznych, zivotnych situaciach to pre mna predstavovalo doteraz tabu, aj ponizenie. ale jak si tak vsimam, asi to neberiem nejak extra tragicky.

PODOTYKAM, moj frajer urcite nie je ziaden tyran. netlce ma kazdy den a neni nasilnik. praveze je velmi citlivy chalan. verim tomu, ze to je len vsetko moja vina. ale nie som si este ista.... :-/

Ameera

Maoam

ked sa nadtym zamyslim, co vravis, mas pravdu. s niektorymi chalanmi si rozumiem ovela viac nez s nim. ale nepritahuju ma tak. nedokazem byt s niekym, kto ma nepritahuje. a u mna to je tazke, v tomto som dost vyberava. ked mi clovek v tomto nesedi, tak ho skor ci neskor necham, alebo podvediem. preto som aj bola dlho sama a neriesila som vztahy. ja tu vasen potrebujem. ci potrebujem aj tie problemy, ktore tento vztah prinasa je ina vec. ale bojim sa, ze ak by sme sa rozisli ma este niekedy bude nieco take k niekomu tahat. ja som proste neni taka, ze budem s niekym len preto, ze mi je s nim fajn a vieme si super pokecat, co som nejake trdlo? super si viem pokecat s milion inymi ludmi a tiez nebudem s niekym preto, aby som mala s kym pozerat film alebo skym vencit psa, alebo aby som proste nebola sama ako nejaka zufalka, na toto proste mam svoju hrdost. viem byt kludne single aj roky! natom mi nezalezi, to neni podstatne. vadia mi take chuderky co vyplakavaju, ako tazko si hladaju chalana, alebo muza. mozno preto, lebo ja si ho viem najst, az velmi lahko. ale nejde len o to, ze niekto chce mna. ja chcem niekoho, koho chcem hlavne ja. nie niekoho, kto chce mna a je mi schopne zniest aj modre z neba, to ma nepritahuje. nemusi byt ku mne chalan romanticky, aby som si uvedomila, ze som vzacna. vlastne, toto teraz co poviem asi bude zniet totalne zvratene, ale kto miluje viac ako niekto, kto ide az tak saliet za niekym, ze sa neovladne a udrie ho? mozno som tu vetu zle sformulovala. niekedy mi to leze na nervy, ze je na mna tak velmi naviazany. ale v podstate som nato zvyknuta. uz sa kvoli mne chceli zabit dvaja chalani. ale este ziaden ma neudrel po tvari...