Chcem stretko. Zn: sex

Príspevok v téme: Chcem stretko. Zn: sex
ATIDE/ESMERA

Ahojte, hlavne baby, ale aj chlapi, kľudne píšte...Aký máte názor na to, čo s ami dnes stalo? dala som si zoznamku na net, a zjavil sa tam jeden fakt sympoš, ale malo to háčik: chcel z amnou prísť a milovať sa so mnou. Inými slovami - stretko za účelom sexu. Žeiť sa nechce.Čos tým? ja chcem sex až po svadbe, ale páči sa mi...čo by ste robili vy, ako by ste sa k tomu postavili?

Maoam

maruska, nie, biela macka ma iny styl a hlavne riesi len jeden a ten isty problem, kym tu ich je podstatne viac

kazdopadne podobnych poruch je tu fakt strasne vela

:-//

ATIDE/ESMERA

Ok, to viem aj bez Teba, diky :D Ale na založení tém na fóre nie je nič zlé :D a možno takto rok, ak napíšem, napíšem už úplne niečo iné :D

Maoam

Atide, ty by si mala najmä navstivit psychologa, aj kvoli tomu, ze trpis samomuvlou, ze nevies co chces, pomohol by ti vybrat aj spravnu VS pre teba, moze ti pomoct v mnohych veciach

z neba ti nic do lona nespadne, pracu si musis najst sama, skolu vybrat tiez, kecanim na fore sa nikam nepohnes a o rok tu zalozis znova temu, ze si tam, kde aj dnes

je to na tebe, ale uz budes mat 29

ATIDE/ESMERA

No mne je jedno, čo mi kto verí, ja chcem sex až po svadbe, a povedala by som, že to druhých ani veľmi enmusí trápiť. Už to, že som v 28 rokoch ešte panna, svedčí o tom, čo tu píšem

ATIDE/ESMERA

Nestojím oňho, ak by trval len na tom sexe, to si ma zle pochopila najskôr . Páčiť s ami páči, ale to je málo, a hlavne ten SEX to všetko kazí, takže tak.No, a ako vidíš, tkaíto ľudia ešte stále existujú - ako ja

DzanaFX

Atide, len dve komenty som si prešla....a radšej si nedovolím ani reagovať, si si nas*ala do úsť....Sex po svadbe pri takom uvažovaní Ti málokto z tu prítomných uverí :-)))