pokracovanie "kam zmizla tema"

Príspevok v téme: pokracovanie "kam zmizla tema"
gonenow

nie... uz vobec nie je totalita, tak neviem preco sa tak chovate... nieco tam napises "Andrej", ale hned aj zamknes, aby sa nedaj boze (ooo, napisala som slovo "boze" tak to nezabudni cim skor odstranit!!!) k tomu niekto nevyjadril... som nevedela, ze toto je o "zisku" ako pises... resp. ze Ti ani nevadi povedat to na plnu "hubu"... ale sak super, nie si aspon pokrytec... netreba inak poslat nejake clenske niekam? Vies, aby sme vyriesili vase existencne problemy, ked uz nemozme slobodne riesit tie nase... cenzury a korigovnia sme si uzili kedysi dost, mam pokrk tohto humusu a spiny! Koncim... uzite si ten svoj ZISK!!!!

xantipa

ja si myslím, že Andrej uzamkýna také témy, ktoré by ani nemusel. To, že sa tu téma Dĺžka penisu a veľkosť pŕs rieši v každej druhej téme, to mu nevadí..

katty19

ert, lenže na to, aby takáto diskusia príliž nenarušovala pokojný priebeh na fóre, potrebuje jedného aktívneho sprievodcu, ktorý ukľudňuje situáciu, a snaží sa byť hlavne objektívny, nie jednostranne, až fanaticky založených ľudí, to je dúfam jasné; a kto si na takúto prácu trúfne? no ja nie a to znamená, že aj ja mám niečo proti podobným témam, hoci som veriaca

ert

ale katty, ved tu sa nehadame, (teda aspon nie vsetci:D) diskutujeme tu. Aspon dufam ze andrej to tak pochopi... Ale mas pravdu, nema to moc vyznam, aj tak s tym nic nespravime... alebo ano andrej?;) argumentacia, tot vse.

katty19

gonenow, tak ako tebe teraz vyleteli nervy, tak včera Andrejovi. To je celé. Ani tvoj terajší príspevok nehodnotím ako hlboko prínosný.

katty19

Ľudia, tak trocha hanba, fakt. Idú Veľkonočné sviatky, mali by sme byť naplnení pokorou. A toto nie je o pokore, ale o provokácii. Čo sa týka jednej aj druhej strany. Ak sme veriaci, tak ustúpme a nehádajme sa tu ako odpadlíci. Ved to je veľmi smutné.

ert

to by som xel vediet ako sa zvysi zisk tym ze znizite pocet ludi co sem chodia ked obmedzite rozsah riesenej problematiky. Ved masturbacia predsa je sexualna aktivita a teda sem patri. to ze sa riesila v suvislosti s nabozenstvom... no a? zase az tak mimo misu to nie je lebo opakujem tyka sa to sexualneho zivota. Takto mozno odradzate 10-tky ludi pretoze nemozu diskutovat o tom co ich v sexe najviac trapi. a argument typu "nema to nic so zdravim" neberiem pretoze po 1) je tu kopec inych tem ktore nemaju nic so zdravim a 2) suvisi to s PSYCHICKYM zdravim.

giraldina

Lenze si zabudol, ze tu nie je ani anarchia.

Inac nic nie je a nikdy ani nebolo zadarmo, tak neviem co sa rozculujes.