Kamarátka trpí menejcennosťou

Príspevok v téme: Kamarátka trpí menejcennosťou
Dini18

Nedávno sa mi priznalo , čo vlastne vo svojom vnútri prežíva. Nikdy som to nevedel. Berie sa za úplnú škratu.Je to velmi pekné dievča vysoké 170cm a vážiace 58kg. Super prsia , pekná tvár. Jej sa však nič na sebe nepáči. Vadia jej na sebe aj úplne banalnosti ako je nejaká nevyrazná celulitída,strie čičo,vyrážky.. Tiež sa mi priznala , že ju trápia veľmi riedke vlasy,mierne odstavajúce uši,úzka tvár atdatd. Vobec nie je skaredá. Páči sa chlapcom , je krásna, ale ona nie je so sebou vobec spokojná,pravda , nie je to bábikovský typ ale prečo si myslí , že chlapcom sa páčia len bábiky?. Velmi ma zarizilo , ked sa mi priznala , že sa už chcela aj zabiť, že rozmýšľala nad smrťou. Vraj dosť často plače, preto ako vyzerá. Ked bola menšia , vraj si vytrpela dosť na svoju osobu a nesie to ťažko. Ako jej pomôcť? Nechcem aby sa trápila. Má 18r. a je tretiačka. Ja som jej spoluziak. Sme výborný kamaráti... Ďakujem

ATIDE/ESMERA

Jáááj, tak to nie je sama, čo trpí komplexmai menejcennosti, ja som štíhla a všetci vravia, že aj pomerne pekná dievčina, ale ja sa tka nevidím :D všetko je len v hlave a prístupe voči sebe a sovjmu telu