brusne svaly pod tukom

Príspevok v téme: brusne svaly pod tukom
sexybrusko

Cvicim a citim ze sa mi brucho spevnilo avsak svaly prekryva vrstva tuku sice mala ale prekryva...som chuda BMI mi da podvizivu schudnut urcite nechcem...takze ziadne diety...chcem len spevnit brusko ale ako to urobit aby som spalovala len tuk na bruchu a nie inde...ved prsia mam sotva do A...chudnutim to bude horsie...ja som chcela celkovo pribrat aby som nabrala aj do prs ale zasa nechcem pneumatiku na bruchu...VIE MI DAKTO PORADIT AKO NA TO ?

Larin

Na to nafuknute brucho beh posobi dobre, pretoze urychluje cely traviaci system. Po nejakom case sa travenie dostane zo stavu zimnej lenivosti do stavu neustalej aktivity, a to aj v kludovom rezime. Treba ale behat pravidelne, napr. 3x do tyzdna, aby to malo ucinok.

Ak si predtym nebehala a velmi ta to nelaka, tak urcite by bola vhodna aj ina aerobna aktivita. Ja som beh navrhla iba preto, ze ho mam rada.

Zalezi to na tebe. Ide jar, budes mat kopec moznosti. Nieco skus a uvidis. Jedz normalne, pravidelne, nijak sa neobmedzuj, pravidelne sa hyb. Travenie sa casom zlepsi a nafuknute brucho aj nejaky ten tuk splasne.

Ak sa definitivne rozhodnes pre sport, tak nezabudni, ze hlavne pravidelne a vysledky neocakavat po par dnoch. Trpezlivost ruze (ploche brucho) prinasa :))

sexybrusko

ja mam tuk na bruchu len tolko co mi zakryje tie svaly :D obvod pasu mam do 70cm a prsia ...hm :D skoro ziadne :D preto sa bojim schudnut :( ja ani nemusim mat tehlicky len aby som mala ploche brusko...len moje sa dajak gulati...to bude asi tym ze ho mam stale nejak nafuknute ale proste... :D co mam robit :( mozno skusim behat...alebo neviem...

xdanielax

Larin - :DD tak to si ma pobavila. No, ale uznaj, naco to vyhlasovat do sveta? Ja tiez nebudem hovorit ze mam stehniska, alebo co :D

Larin

xdanielax- urcite viac, mas pravdu:)

Znova som si precitala moj prispevok a az teraz vidim, ze to naozaj znie dost komicky. Takze nakoniec som rada, ze si na to upozornila :)
Asi sa musim polepsit. Ale bude to tazke, pretoze moje male "prsicka" poriadnymi prsiami nikdy nebudu...

Larin

xdanielax: Myslis si, ze mam tri roky a pritom mi vykas???

Zvycajne taketo vyrazy nepouzivam. Je to len preto, ze mam mensiu konstrukciu tela a preto je vsetko na mne mensie.

Ale ak som ta tym rozculila (aj ked ja osobne na rozculenie nevidim dovod, mnohi sa tu vyjadruju ovela horsie), tak sa velmi hlboko ospravedlnujem.