Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bezchybná pleť

Príspevok v téme: Bezchybná pleť
sovicka_888

Ahojte, mám taký malý mindrák... Mám už pomaly 19 rokov a stále sa mi robia vyrážky ... Nie sú v nejakom hojnom počte ale vždy mám na tvári nejaký.. už ma to začína hnevať pretože pubertálne roky už mám za sebou.. Nemali by ste nejaký tip ako docieliť krajšiu pleť? Ďakujem

smrťka

aj doktory hovoria ze vyrazky a podobna haved na tvari je prejavom toxicity v tele,ked sa telo takym sposobom snazi zbavit nepotrebneho odpadu v podobe hlienov atd.....v uvahu pripadaju dve veci,prva je ta jednoduksia a to pit doma odstavenu zel.a aovocie,stavy robia zazraky z vnutra,ale nie kupovane stavy bejbe,ale doma odstavene a druha vec je narocnejsia a pre laika mozno aj riskantna a nepopularna,takze ju ani radsi nebudem spominat

stálen nič

smrtka, ja jedavam zeleninu, ovocie na tony. vyprázané už ani neviem ako chutí, z masa len rybu alebo kura na pare, sladkosti ma vobec nelákajú a aj tak mám stále akné? nie velmi ale stle jeden dva sa mi vyhodia a najhorsie ze take podkozne a svietia aj tyzden. cierne bodky to uz patri k mojmu nosu asi....co s tym?

smrťka

Netreba ani kremi,ked nebudes jest vyprazane meso,mastne a vela sladkeho,tak ako to robili ani nie pred sto rokmi

citygirl

Ahoj Sovicka,
Ja som tiez zacala s vyrazkami az po puberte (23 rokov) a dalsich 23 rokov som s nimi bojovala az donedavna, ked uz konecne zacalo cosi pracovat, alebo som konecne dosiahla hormonalnu rovnovahu.
Vyrazne zlepsenie som spozorovala ked som zacala pouzivat na umyvanie tvare kombinaciu cistiaceho gelu na tvar so sodou bikarbonou (bikarbonu nasypes na dlan a zmiesas s gelom alebo inym oblubenym prostredkom na cistenie tvare)Jemne zrniecka sody rozpustia spinu v poroch a zasadita PH znici bakterie. Zaroven mas jemny peeling kazdy vecer.
Prestala som tiez pouzivat kremy, zistila som, ze mi nie su treba, hoci mam suchu plet. Namiesto nich pouzivam moje domacke "serum": recept:2/3 ruzovej vody (rose water, neviem ako to tam na Slovensku volate)a 1/3 rastlinneho glycerinu + niekolko kvapiek levanduloveho aromatickeho oleja alebo tea tree oleja (ale ten bohvieako nevonia)
Vyskusaj!

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bezchybná pleť - Fórum - ZDRAVIE.sk