Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Piskanie v lavom uchu po koncerte

Príspevok v téme: Piskanie v lavom uchu po koncerte
kyleah

Zdravim vsetkych. 3.3.2012 sme boli na koncerte kde bola hudba prilis nahlas. Po koncerte som mal zalahnute v oboch usiach, a piskalo mi v lavom uchu. O dva dni na to mi zacala aj silna nadcha ale kedze piskanie neprestavalo navstivil som lekarku. Bol som aj na audiograme, ale podla vysledkov mam sluch v poriadku. Teraz je to vsak uz 8 dni a piskanie stale neprestalo. Je mozne ze to este odznie alebo sa mam pripravit na to ze mam tinnitus?

Dakujem

kyleah

Dakujem za odpoved. Bol som uz na vysetreniach, bubienok je v poriadku, takisto sluch mam dobry. Okrem piskania prakticky nepocitujem ziaden problem. Aj to piskanie je jemne, registrujem ho len ked je uplne ticho (napr pred spanim). Vcera vecer sa mi dokonca zdalo ze piskanie odznieva, rano nepiskalo vobec ale opat zacalo. Zajtra planujem opat navstivit lekarku. Na zahranicnych forach som nasiel reakcie ludi ktori vraveli ze im piskanie odoznelo niekedy az po 2-3 tyzdnoch. Ma niekto podobne skusenosti? Dakujem

house

Netreba sediet blizko pri repro bedniach, na nich aj pise ,ze je to nebezpecne , moze to mat aj trvale nasledky , ak doslo k poskodeniu stredneho ucha i bubienka, kladivka, mozno bude nutna aj operacia...Nemozno vylucit aj trvale poskodenie sluchu.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Piskanie v lavom uchu po koncerte - Fórum - ZDRAVIE.sk