Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hosteska - Jan Šec

Príspevok v téme: Hosteska - Jan Šec
majušššša

Ahojte, pekne vas prosim o radu, na profesi som nasla že hladaju hostesku, a nejaky Ján Šec, je to asi šef alebo tak...surne potrebujem peniaze, tak by som skusila, ale radšej sa spýtam, ak ste niekto šli cez toho jana šeca..či by ste mi mohli poradit??? lebo napríklad jednu žensku mi už známi povedali že nie,že somarina..ale toto neviem..

www.profesia.sk

DAKUJEM.

PreMajku

Ahoj poznám tu spoločnosť. Nie je to vôbec nič neseriózne, ide o normálnu robotu,ktorú ponúkajú aj iné spoločnosti na Slovensku. Za vyskúšanie nedáš nič a sama uvidíš či je to pre teba vhodné alebo nie .

jankaaaaaaaaa

zrejme pojde o zbieranie podpisov alebo inu podobnu cinnost, teda o otravovanie okoloiducich ludi. a zrejme plat bude zavisiet od poctu oslovenych ludi. bola som na podobnom pohovore, kedze tiez som nevedela o co ide, no na pohovore som si to hned rozmyslela..

rony26

nemam osobnu skusenost, moj nazor bude vychadzat z danej pracovnej ponuky a z verejne dostupnych udajov
prvym varovnym signalom je absentujuci nazov "reklamno-marketingovej spolocnosti"...uvodzovky som tam dal preto, lebo tazko sa da hovorit o spolocnosti v pravom zmysle slova, kedze sa v obchodnom registri jan sec nenachadza, cize spolocnost ako napr. s.r.o. neexistuje...jan sec podnika ako zivnostnik, je v zivnostenskom registri...okrem toho sa nachadza aj medzi dlznikmi ZP Dovera (285 €) a medzi dlznikmi Soc.poistovne (8868 €)...ponukany plat na prvy pohlad posobi nerealne a nadhodnotene, vzhladom na vseobecne poziadavky
kludne si tam ten zivotopis posli, chod tam aj osobne, ale podla mna z toho nic seriozne nebude, tak bud obozretna

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hosteska - Jan Šec - Fórum - ZDRAVIE.sk