Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Protein 100 whey

Príspevok v téme: Protein 100 whey
100

zdravim Vas,

chcel by som sa opytat na nazor respektive skusenosti.doma cvicim dost pravidelne a hlavne preto ,ze ma to bavi.Cital som uz mnoho clankov o Proteine no chcel by som sa opytat ci je pouzivanie tohto produktu bezpecne nemam v plane ho uzivat v kuse 12 mesiacov ale sem tam v roku aby som si doplnil nejaku to vyzivu ked docvicim mne nejde o ziaden Objem ale cvicim preto aby som zhodil nejake kalorie tak sa chcem opytat na Nazor pana RNG ci je to vhodna volba alebo ci je nejaka lepsia vyziva vhodna na doplnenie energii ktora pri vacsom mnozstve neuskodi.

Dakujem

100

Dakujem pekne za odpovede

Protein ktory mam je : Scitec Nutrition
100% Whey na krabici pise, ze je concentrat a srvatkovy izolat.

Skuste si ho pozriet :
www.bodyworld.sk

Ak poznate nieco lepsie ako tento produkt skuske mi odporucit.S uzivanim je to bezpecne ?

Dakujem

goodhealth

Pri vybere Whey proteinu je tiez velmi dolezite, aby bol spracovany pri nizkych teplotach, lebo inac je bezcenny (enzymy v mlieku sa pri vysokych teplotach znicia). Zial vacsina whey proteinu je vysusovana pri vysokych teplotach. Najkvalitnejsi whey protein je concentrat, nie isolate(izolovane zlozky) z mlieka krav, ktore sa zivili travou (pasture raised cows)a bez hormonov.

RNG

Whey protein, cize bielkovina zo srvatky je vyborna forma bielkoviny, osobne jej davam prednost pred sojovou bielkovinou. Este lepsia je taka, co ma pridane enzymy na travenie bielkovin, tj proteolyticke, lebo niektori ludia ju nevedia vo vacsich mnozstvach bez doplnku proteolytickych enzymov stravit

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Protein 100 whey - Fórum - ZDRAVIE.sk