Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pre Lulu

Príspevok v téme: Pre Lulu
bazalka

Ahoj, tak som si dnes bola pre výsledky z kolonoskopie. Všetko je v poriadku, aj hrubé, aj tenké črevo. Hovoril, že mám asi zrasty, preto mi nemohol prejsť cez začiatok hrubého čreva. Bola som pred dvomi rokmi na gyn. operácii, tak asi preto.
záver je asi taký, že mám helikobaktera, dal mi na to lieky. V krvi mám silne pozitívne protilátky na tú celiakiu, ale histológia je ešte v norme. Povedal, že nemám držať žiadnu bezlepkovú diétu, práve naopak, jesť viac múky, atď. a o pol roka idem znova na gastroskopiu, či sa mi celiakia prejavila. Hovoril, že asi sa mi rozvinie, keďže mám silnú pozitivitu protilátok. ževraj ju možno mám aj teraz, ale nie na celom čreve, takže mi možno zobral vzorku zo zdravej časti ,preto to nemám pozitívne. Takže som to pochopila, že mám jesť čím viac lepku, aby mi rýchlejšie prepukla choroba. To je teda riešenie problému ..... Tak sa maj pekne, ak budeš mať aj ty niečo nové daj vedieť. AHOJ

Lulu2011

Ahoj, som rada, ze si na na opat nezabudla :) no na jednej strane dobre a na druhej zle, co? :( hmmm, ze aby to prepuklo, ach jaj, nechat ti tu mail, aby sme tu takto nemuseli pisat :)

lulu2011@azet.sk

budem rada, ak napises tam, ako sa ti dari, zanechas email, ja uz mam papier na gastro, takze zbieram odvahu

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pre Lulu - Fórum - ZDRAVIE.sk