divny priatel

Príspevok v téme: divny priatel
yahodka

Mam divneho priatela....myslim to vazne.Chodime spolu takmer rok a naši ho pozvali na narodeniny otec ma 50ku.Nikdy predtym ho nevideli,chcu ho spoznat.Doteraz bolo všetko ok a on zrazu vybuchol že nanho tlačim.Dalsia vec je.....že prave zistil že ma....nemiluje....mam mu dat čas.Citim sa ako by ma buchli kladivom po hlave

drnda

to že ho predstaviš doma ešte predsa neznamená, že sa idete brať. Rodičia by mali poznať priateľov svojich detí.Chlapec nech si nefandí, možno ho ty ani nechceš za viac ako kamoša, nie?

Rubi

Asi ta vodil cely cas za nos a teraz ked ho mas predstavit rodine tak sa rozhodol ist s pravdou von a povedat ti ze ta nemiluje.Toto nema cenu,ked ti chlap povie ze ta nelubi tak tu uz niet co riesit.Podla mna to z jeho strany bola len pretvarka.Ja sama na svojom priatelovi viem ze nema rad take formality ale zeby mi zato povedal ze ma nemiluje?To je nonsens.Asi bol konecne k tebe uprimny.

xantipa

Jaja má pravdu, druhá možnosť je, že sa hanbí a je mu trápne byť s celou tvojou rodinou, chlapi neznášajú takéto formality. Nehádzala by som hneď flintu do žita, doležitá je komunikácia. Daj mu čas a potom sa s ním porozprávaj nech ti povie na rovinu čo k tebe cíti, či chce s tebou zostať. Chlapi sa totiž niekedy zvyknú utiahnuť keď má dojsť k niečomu takému ako je zonámenie s rodinou, spoločné bývanie a podobne, cítia nátlak.

jaja

on to asi s tebou nemysli velmi vazne.len sa chce pobavit. a ked zbadal, ze tvoji rodicia ho uz maju "v rodine", tak sa asi rozhodol to skoncit. a toto rozmyslanie moze byt uz zaciatok rozchodu. tak to byva..