Je to anorexia?

Príspevok v téme: Je to anorexia?
Kirsten

Ahojte.Babenky,ktore v tom lietate a rozumiete tomu,prosim Vas o radu,alebo nazor.Mam problem,uz rok a pol.Zacalo to tuzbou po chudnuti,nebudem tu vsetko rozpisovat.Proste nejem,ked zjem,vraciam-musim,nedolzem to udrzat v sebe a prehnane cvicim.Po roku a pol som sa odhodlala.Psycholog mi povedal,ze mam anorexiu.Lenze-tomu neverim,lebo-BMI mam 17,9 a menzes mam stale.A podmienka anorexie je BMI pod 17,5 a strata menzesu,nie???Tak mi to nejak nesedi...Dakujem za odpovede.

Kirsten

Biela macka,neries to...ja neriesim,ci je zena stastna a ci jej chuti.Uplne si odbocila.Chcela som vediet nazor bab,ktore v tom lietaju.Ci mam,alebo nemam anorexiu,lebo som to brala z hladiska tabuliek.Opakujem,som stastna a chuti mi.Ale nechcem.Chapes?Dakujem aj za tvoje nazory,ze si napisala.Ale nechaj stastie uz bokom;-)

maruska_123

boze, ty nechapes?

stastna s priatelom moze byt, ale nemusi byt stastna v inych veciach...ty sa radsej zameraj na svoje stastie

pytam sa

aj anorektickam chuti jest, len tam je problem ze si to zakazuju/odopieraju;) (zakazujeme/odopierame) hm...to nema so stastim nic;)

maruska_123

biela macka neviem kde si dosla na taketo zavery..jedine, co nema v tejto teme logiku, su prave tvoje prispevky, lebo to, co pises, je uplne odveci

Kirsten

Mam priatela,lubim ho a som s nim stastna.To neznamena,ze musim byt aj zdrava...On s tym nema nic spolocne.Nemam problemy kvoli nemu.

biela mačka

Kirsten, má to logiku. Ked má žena priateľa, je šťastná - pokial nie je taký dement, aký bol môj ex. Ked je šťastná, chutí jej jes´ť. Myslím, že sa to dá pochopiť.

nikitka33

nemam nastastie ani jedno :). Ale moja sesternica mala obe naraz niekolko rokov. Dotiahla to na 45 kilo a vyzerala strasne. nastastie si nasla priatela, ktory jej pomahal sa vratit do starych kolaji. Teraz je normalna baba, ale anorexia zanechala po sebe stopy... kaziace sa zuby a problemy s travenim a crevami.

nikitka33

Yoshikazu - teoreticky je jedno ake mas BMI, lebo anorexia a bulimia sa neriadia tabulkami. Je to mentalneho charakteru ... ak clovek s BMI 25 moze mat anorexiu a bulimiu; len este sa nedopracoval do toho stadia, ked to je pre jeho telo kriticke a je doslova kost a koza.