Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krem na zmiznutie jaziev

Contractubex

Contractubex gel - lieky24.sk Budte trpezlivi. Ono to zaberie. To treba dlhsiu dobu natierat, pocas liecby neuvidite nejake okate zmeny, ale potom sa jazva krasne zahoji...ovela lepsie, ako keby si ho nenatierala. ja to viem, mala som jazvu na prste.... teraz ju takmer nevidno.

rancid

Dertamix je za drahšie a presne, treba dlhšie používať. Skúste niečo popozerať napr. na pilulka.sk. Tam vám viem aj odporučiť zľavový kupón :-) www.kuponyzdarma.sk

Mike81

ludia Bozi ale tie masticky na zneviditelnenie jaziev po operaciach si musite natierat aj 2 mesiace aby bolo vidno nejaky ucinok... idealne su tusim 1 az 3 mesiace... to nefunguje jak carovna palicka, ze raz zamavate a jazva je behom sekundy prec :) ono to trva, nez sa zmeni struktura pokozky kde sa jazva nachadza... ja som pouzival lacnejsi Contractubex (cca 10 EUR) ci jak sa to pise namiesto drahsiej varianty Dermatix (cca 40 az 50 EUR) a pomohol aj ten lacnejsi variant... po asi 3 mesiacoch este vzdy neboli badatelne vyrazne zmeny aj ked fakt tam bolo vidiet, ze uz tam nesvieti ta jazva ako predtym... po uplynuti 1 rocnej doby od kedy som prestal mast pouzivat, nevidno skoro nic, cize verim tomu ze velky vplyv na to mala aj masticka Contractubex... zalezi samozrejme aj od veku (ja mam 35r.) a od genetiky cloveka... niekomu ani masticku netreba a jazva sa hoji rychle a dost pekne... ze netreba vystavovat zbytocne jazvu na pokozke UV (slnecnemu) ziareniu dufam tiez netreba pripominat... skodi to... jazvy sa z vnutra "opalia" a vdaka pigmentacii pokozky budu nie cervene, ale HNEDE ! cize budu svietit... a s tam potom pomoze asi uz len laser

Vejcika

Pekny den. Ja som na jazvy pouzivaka cotractubex a celkom na hojenie zabera. Mam celu jednu tubicku ak by niekto chcel. Ozvyte sa mi.

Biela Kobra

Ja som po operácii používala Cicatridinu 2x denne natrieť na jazvu. Pol roka po operácii už boli len ružové pásiky a rok po operácii ich už takmer nebolo vidno, aj keď je pravda, že chirurg mal jemnú robotu a jazvy boli maličké.

emmka11

Takze baby, predsa som si kupila ten Dermatix. A? No neviem, zatial som sklamana :( Vyhodou je, ze je dobry aj na citlivu pokozku, ked som nariklad pouzivala contractubex obcas ma z neho svrbela koza. Ale to je asi vsetko: (
Zatial som si ziadnu ale naozaj ziadnu zmenu na jazvach nevsimla. Pouzivam ho uz siesty tyzden, to uz by mal ucinkovat nie?
Uz som zufala, je to vraj najkvalitnejsi pripravok na jazvy, tak ja uz neviem:(
Co sa da este robit? laser? aj to som citala, ze nie kazdemu pomoze. a teraz v lete je to este horsie, ked som opalena tie jazvy ovela viac svietia kedze su biele.

bezjazvy

Ahojte, ja som mala jazvy po akne. Boli naozaj hlboké, mávala som akne dost strašné. Naša obvodná kožná robi rozne kozmetické ukony a chcela mi to nejako zbrusovať. Aj skusila na malej časti a vytvorili sa mi keloidne jazvy.Hrozne niečo. Naštastie to bolo na boku lica a skryvala som to vlasmi. Ale bolo to horšie ako to od akne. Niekde som potom čitala myslim že dokonca na tejto stranke v diskusii že niekto bol u liečiteľky Albertovej ktora mu udajne na to dala nejaké mazanie. Tak som k nej išla, nebolo to mazanie ale napísala mi olej ktorý som si kupila v lekarni. Teraz si za nič na svete neviem spomenuť čo to bol za olej ako sa volal. S tym olejom som to masirovala. Musim povedať že to trvalo dosť dlho ale naštastie všetky jazvy s postupne vyrovnali. Myslim že ten olej a ta masaz sposobili že sa ta pokožka obnovila. S tymi masažami som skončila asi pred tromi rokmi odvtedy nemam už nič. Robila som to skoro rok a pol každy deň.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krem na zmiznutie jaziev - Fórum - ZDRAVIE.sk