Krem na zmiznutie jaziev

emmka11

ahojte. mate niekto skusenosti s dermatix gelom aj na starsie jazvy? vacsinou su uz biele ale dve mam aj po vyse roku stale cervene a vyzeraju ako cerstve. contractubex som uz pouzivala, natierala pravidelne dva mesiace ale vysledok nic moc. tie biele jazvy vyzeraju trosicku lepsie ale na tie cervene mi nepomohol vobec.
citala som o dermatixe,vsetci ho chvalili ale odradza ma jeho cena. pomoholvam niekomu aj na take stare jazvy?

lusinda11

Ahojte, na jazvy používam bázu pod make up od Dermacolu- Satin base, obsahuje silikóny ako prípravky určené na jazvy a moje jazvy po úraze na kolene krásne vyhladila a farba sa tiež zjemnila. Bol to iba pokus a vyšiel. Jazvy som mala pol roka staré a až teraz som to začala takto riešiť. Skúste :)

Meretseger

Používala som Contractubex nielen na jazvy po rezaní, ale i po vyberaní znamienok. Mierne zaberal, ale vždy to chcelo po čase prestávku - teraz neviem, ako by zaberal aj naďalej, už veľmi dlho som ho nepoužila. Načo aj, keď jazvy stále pribúdajú a zatiaľ som rezignovala :-/
Držím ti palce, nech sa ti podarí so SP seknúť!

leaaa

baby precitajte si tuto diskusiu... cumim ako puk..ze lepsie ako silikonove gely je natierat jazvy sadlom
www.emimino.cz

a tlakove masaze... len ako s tym sadlom budem chodit do roboty...

leaaa

poznate strataderm? nemozem ho dostat kupit, som ho dostala ako vzorku od lekarky...na silikonovej baze...ci teda funguje.. asi mi zostava objednat ho cez net...tipujem ze vyjde asi 30 eur... na jazvy po znamienkach...

malaanka

dermatix sa používa aj na jazvy po operácii,ja sama mám s ním dobré skúsenosti.
Vyslovene sa tam píše,že je na úpravu jaziev.
A stojí asi 46 eur.

passwordka

v podstate som to tak aj myslela.. tak inak.. poznaš nejaky krem na zjemnenie jaziev? aby boli menej viditelne?