Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Znamienko... :(

Príspevok v téme: Znamienko... :(
♥_♥

Dobrý deň, prosím poraďte mi. Mám znamienko presne v pupku. Je už dosť veľké a bojím sa toho, že si ho môžem nejak poraniť... Chcela by som si ho dať vybrať. Po prečítaní jednej staršej témy od istého používateľa stránky mi napadlo, že najlepšie je to odstrániť chirurgicky. Bude to horšie, ak je to v pupku a nie niekde na líci? Myslíte, že kvôli tomu budú nejaké komplikácie? :( Alebo- súvisí to nejak s vekom? (Mám 14 rokov). Mala by som počkať? Neviem čo mám robiť... :(

Meretseger

Pokojne si ho daj vybrať, aj keby bolo v poriadku, však ony nie sú práve estetické. Vek nehrá rolu, myslím, a snáď ani umiestenie. Len nájdi dobrého lekára, čo ti to vyberie, nech to nezbabre :D

llek

Chod si dat pozriet to znamienko ku koziarke a ona ti presne povie co a ako s tym. Nikto z nas to znamienko nevidi a tak ti nemoze nic ine ani odporucit.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Znamienko... :( - Fórum - ZDRAVIE.sk