Matricium - bioderma

kittenove

Mne sa vyhodili cervene flaky pod ocami a opuchnuta pokozka pod ocami, musela som prerusit, po tyzdni sa mi plet vratila do povodneho stavu. Asi alergicka reakcia, napriek proklamovanemu super zlozeniu. Neviem, ci budem mat odvahu pouzit to znovu, ked tak skusim na krk.

leaaaa

no ked som mala dopouzivane take 2/3 da sa povedat.... a ten zvysok som dopouzivala, ale nie hned...som si dala trebars 1 ampulku za tyzden... lebo mi to bolo luto vyhodit :(

leaaaaa

katty, no dufam, ze budes spokojna..ako som pisala, mne to zo zaciatku pomohlo, ale potom mi normalne z toho naskocili az take vredy podkozne, aj mame... akne proste.. nie kazdemu sadne...ale zase som sa len utvrdila, ze netreba ocakavat ziadne zazraky ako pisu, vacsinou je to len reklama..len ma stve, ze na vsetko sa dam nachytat, o com pisu ze je zazrak...

Katty810

Dobry den, ja som na zaciatku pouzivania. Dnes budem otvarat 5. ampulku. Spolu s ampulami som si zakupila aj krem 25+ (mam 31 rokov). Po pouziti kremu do jednej hodinky sa celkom slusne lesknem na cele, nose, takze pouzivam len vecer. Cez den krem aplikujem len v tom pripade, ked viem, ze zostanem doma.. Ale vsetko to zalezi od typu pleti. Zatial ziadne negativne vedlajsie ucinky, ani nepredpokladam, kedze nemam citlivu plet a nanasanie si uzivam. Ampulky sa krasne vpijaju do pokozky, plet uplne prehydratuju, ziadne neprijemne tahanie, svrbenie. Plet chcem trosku \"nakopnut\" a mozno od toho ocakavam viac, mam totiz sklon k akne (po tridsiatke, aka parada?!)- hlavne brada, uvidime.. Inak da sa zohnat za 40€ cez e-shop jednej znamej stranky s parfenmi. Ma niekto dalsi nejake skusenosti s radou Matricium (pozitivne, aj negativne)?

KAKAO 72

TAK NIE SOM SAMA!JA SOM NIC TAKETO NIKDY NEMALA,TAK DUFAM,ZE TO ZMIZNE.PLET MAM TERAZ STRASNE DRAPLAVU.NAJLEPSIE BUDE NEEXPERINTOVAT.

leaaaa

ahoj kakao 72... .mamine som to kupila a kupila som to aj sebe, kedze je to zevraj dobre dat uz pred 30kou.... takze mamina z toho povyhadzovana, ja brutalne povyhadzovana na tvari, dekolte, tak hnusne az... mamina mi vravela, ze ked si da toho na tvar menej, tak uz to nie je take hrozne... ja som si dala pauzu a niekedey inokedy to spotrebujem cele.. zo zaciatku som mala super plet- taku rozriarenu a neskor toto... neviem, ci si to kupim znova, ci si takto predstavujem vyhodenych 54 euro.. aspon vidim, ze to nie je nahoda, ked toto pises... a lekarnicka vravela, ze plet sa zlepsi az po mesiaci, ked sa to cele spotrebuje, no neviem...ja to nevydrzim davat si to mesiac v kuse, prekryvat si tvar...

kakao 72

DOBRY DEN.MAM 40.ROKOV A 20 DEN SI APLIKUJEM MATRICIUM,LENZE VELMI SA MI ZHORSILA KVALITA PLETI.NA LICACH MAM TAKE DROBNE VYRAZKY.STALO SA VAM TO NIEKOMU?NIKDY PRED TYM SOM NIC PODOBNE NEMALA.