Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Milenka v šestdesiatke? Čo s tým?

Príspevok v téme: Milenka v šestdesiatke? Čo s tým?
Moruša

S manželom som 25 rokov. On má 60, ja 50. Som jeho druhá manželka, máme dve dcéry - 23-ročnú, tá žije v zahraničí, a 19-ročnú, ktorá žije s nami. Celkom náhodou som zistila, že manžel má priateľku, do ktorej je veľmi zaľúbený. Signály boli určite už dávnejšie, ale ja som si to akosi nevšímala, nezaoberám sa takými vecami a pravdu povediac, myslela som si, že keby manžel aj niekoho chcel, ťažko si už teraz nájde vyhovujúcu partnerku. Naše manželstvo nemožno označiť za šťastné, sme spolu prakticky iba kvôli deťom. Inak sme úplne odlišní. Manželove záľuby sú zábava, dobré jedlo, telka, sex, stretnutia s kamarátmi, ničnerobenie a utekanie od všetkého, čo treba riešiť. Celý chod domácnosti vrátane ekonomického zabezpečenia bol vždy na mojich pleciach. Manžel je síce manuálne zručný, ale neuveriteľne lenivý, takže vlastne nerobí nič. V práci sa tiež nepretrhne, zarobí veľmi málo, ale robotu nikdy nechcel zmeniť. Postupne sme sa veľmi odcudzili, pretože som k nemu stratila akúkoľvek úctu. Nikdy sa na jeho slovo nedalo spoľahnúť a v kritických chvíľach rodinu nikdy nepodržal. Zaujímalo ho iba to, aby bolo dobre jemu. Niekoľko rokov nežijeme ani intímne. Jeho potreby v tomto smere však nijako neklesajú, čoho dôkazom je aj terajšia známosť. Odhalila som to naozaj iba náhodou a teraz neviem, čo si s tým počať. Strach mám hlavne z toho, že dcéra je na nás oboch citovo dosť naviazaná a keby na to prišla, neviem si predstaviť ako to s ňou zamáva. Je to veľký introvert a je mimoriadne citlivá hlavne na dôveru a podobné kvality vo vzťahoch.
Manžel sa v posledných mesiacoch veľmi zmenil, začal byť podráždený, arogantný, slovne agresívny. Zjavne sa doma necíti dobre a len čo prekročí prah dverí, hneď všetkých buzeruje. Najradšej som, keď ani nie je doma. Lenže čo ďalej? Ako to riešiť? Keďže to zatiaľ drží v tajnosti, zrejme to on sám ešte radikálne riešiť nechce. Určite to ale takto nevydrží dlho. Ak sa to dozvie dcéra, neviem si to celé predstaviť. Nedávno jej urobil veľký podraz, ktorý ju poriadne zranil, toto by bolo na ňu už asi priveľa.
Mám mu povedať, že o tom viem a skúsiť sa dohodnúť ako ďalej, alebo mám byť ticho a tváriť sa, že o ničom netuším? Nikdy som v takejto situácii nebola, naozaj neviem, ktoré riešenie je múdrejšie a narobí menej škôd.

medikamentus

Tema 5 rokov stara. Rad by som vedel, kto mu nahrieva bolave krize
a zaparuje Prostamol caj. Ja si typnem. Morusa.

kiddo

Morusa, mas len 50! To je prilis skoro na rezignaciu, treba to riesit. Urcite sa a manzelom porozpravaj, ale tak, aby si prisla s riesenim, ktore chces. Ale to, co mas chciet, nad tym sa musis zamysliet sama. Kazdy sme ina natura.

amen

cukina, dobre si to napísala. Len rozchody v staršom veku už nie sú také jednoduché a ani jeden z partnerov na ne nemá príliš odvahu. Ani ten nevernýmuž, ani tá podvádzaná žena. Zvyk je železná košeľa.
A zase - ani niekoľko desaťročí spoločného života nemožno len tak hodiť cez palubu, na to sa nedá zabudnúť. A tiež si myslím že chlap v tomto veku si chce iba pichnúť.

Cukina

A ten vas starsi manzel co si nasiel milenku je zlostny a nervozny doma pretoze vas naozaj nemiluje...miluje iba seba. Nestoji za to pidhadzovat sa a stracat zivot....ked je chlap doma zly, znervoznuju ho vlastnosti manzelky, davno chce rozchod ale je manzelstvom zviazany... Ak ste nedokazali udrzat zaujem a vasen jeden pri druhom, naco vam je taky partner? Aj pes je lepsi partner ako nervak muz... Namiesto toho aby ste spolu nasli nehu a hlboku lasku starsich ludi, vas tyra psychicky a vam sa to este aj paci sa mi zda... Ja som vymenila takehoto suchara za este starsieho ale volneho veseleho romantika oblubeneho kde prideme a cuduj sa svete napravil mi sebavedomie. Dal mi buducnost a denne mi vravi Milujem ta...v 50tke uz treba zit v dusevnej harmonii s partnerom inak ochoriete...sebci vyuzivaju zeny ktore sa rozdavaju kym im nedaju vsetko....a ked im zoberu aj spik z kosti este su aj nervozni lebo zasobovanie energiou je ohrozene.
Stavim sa ze ten vas manzel nie je moc oblubeny ani inde a kazi vam vlastne auru aj image. Ocistite sa od neho. Do toho!

Cukina

Zazila som nieco podobne. Zila som 9 rokov so starsim ale hlavne zenatym chlapom. On sa od zeny odstahoval na podnajom ale nerozviedol sa... Chcem len poradit zenam ze ako vztah zacne tak aj skonci. Ak v case zalubenia je on este zenaty, nemate sancu aby ste boli niekedy spokojna a nema to perspektivu ani duchovne. Dbajte na to aby bol muz volny ked s nim zacnete...muzi ktori nie su schopni pohnut prdel aby zmenili svoj zivot ho menit nechcu. Chcu si iba pichnut...a nie je to laska....iba sex...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Milenka v šestdesiatke? Čo s tým? - Fórum - ZDRAVIE.sk