Rozsirene cievky

Príspevok v téme: Rozsirene cievky
Zuzanica

Ahojte. Vedel by mi niekto poradit, ako bojovat s rozsirenymi cievkami na stehnach? Takmer na celych nohach mam tvz.metlicky....Vyzera to naozaj zle. Neviem ci to ma suvis, ale zdedila som aj krcove zily, cize si viete predstavit, ake "pekne" nohy mam. Rozsirene cievky na stehnach aj lytkach a do toho krcove zily... Mam len 20 rokov... :(

RNG

Ked mas metlicky(tj popraskane cievky) na jednom mieste, tak ich mas krehke vsade. A to nie je vec kozmetiky, ale zivota, lebo ked ti prasknu v mozgu, na srdci alebo inde znamena to zlyhanie toho ustroja, v pripade srdca infarkt a mozgu porazka.V pripade ladvin nefritis atd.
To treba ucinne adresovat, inac sa ti to vaznejsie vypomsti, skor ci neskor.

RNG

Metlicky aj krcove zily sa vyvinu tak, ze sa zanasaju steny ciev, vystelok je pod vrstvami nanosov poriadne neziveny, a cievy postupne krehnu a deformuju sa, tiez praskaju.
Vsetko na svewte je dedicne, ale aj proti dedicnym veciam sa da ciastocne bojovat, a to cistenim ciev lecitinom a lipazou, a spruznovanim mnozstvom roznycch antioxidantov, vcitane samozrejme vitaminov C, E a pripadne aj K, ktory ma funkciu zabudovavat mineraly do kosti, tj rozne zapalove kalcifikaty, ktore sa nachadzaju v tych nanosoch v cievach(a inde v tele ako vyrastky) pomoze zabudovat s polu s vitaminom D-3 do kosti.Najlepsi je druh MK-7, co je druh K-2 vitaminu, menoquinone, zivocisny, nie rastlinny K-1, ktory znacne zvysuje krvnu zrazanlivost.

Zuzanica

mamina ma trosku "metliciek", ale velmi malinko...Ja to mam asi po starkom, neviem uz vazne. Akoze, mna to v zivote neobmedzuje, ale citim sa neprijemne napriklad na kupalisku a tak. Chodit v lete v kratasoch je vzdy spojene s tym, ze ma kazdy ocumuje.

llek

Neviem ake nohy ma tvoja mama ci otec, ale toto je genetika a to sa mastickami moc ovplyvnit neda. Na krcove zily -fakt hlavne tie stahujuce pancuchy a podla moznosti ponozky bez silnej gumicky. No a na tie metlicky- kozmeticke salony slubuju kde co, aky a ako dlho trvajuci je skutocny efekt, to neviem,

Zuzanica

vecne mi vraveli, ze z baletu budem mat menej krcovych zil..myslis? praveze su viditelnejsie. A myslis, ze nepomozu dake kremy na popraskane cievky a tak?