Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kryolipolyza

Príspevok v téme: kryolipolyza
cajka

caute uz som tu raz pisala ale nikto ma nevnima alebo co? nikto nema skusenosti s kryolipolizou? chcem si dat urobit v medicinskom centre v ziline kupila som si kupony zlavove vyslo ma to na 92 eur. potrebujem znicit tuk n a stehnach. vnutornej strane. velmi som pribrala som zufala. neviem ci verit tomuto alebo . skusit kavitaciu. ked na som zacala cvicit stehna mi este viac zhrubli. nechapem to prosim vas poradte

kryoooooooo

HEllo :) Mne to zas pomohlo, vsetci mi hovoria ako mi splasli stehna. Ono zas pozor, ten stroj nieje na chudnutie 30 kg, on je na odburanie tuku, ktory nieje mozne odburat cvicenim...
Ked neupravite stravu a nezacnete normalne jest, nic sa nezmeni amozete vyhodit na tieto procedury aj 200 eur...

cajka

ahojte
tak bola som prvykrat v ziline dala som si urobit vnotorne stehna ale musim povedat ze nemala ani dobry pristroj. nevedela nasat do tej hlavice tuk a sa mi to stale posuvalo. a bolelo to. nechapem. a isla som potom este raz do trencina kde to slo vpohode a aj lacnejsie to bolo a dokonca mi to nechala len 35 minut i ked vsade pisu 45 minut jedna cast tela a neubudlo nic. je tomu 2 mesiace a pol a nic asi pol centrimetra ak sa dobre meriam. je to kravina ako vsetko. zial nemozem schudnut z noh aj ked cvicim. neviem co mam robit

beatrix

Nechapem,ako mozes verit tomu,ze si niekde lahnes a budu ti chodit po pribratom tele nejakym pristrojom a ty schudnes!? To je totalna hlupost. Co si robila,ked si pribrala? Jedla,jedla a pohyb ziadny.Kilecka isli hore a len na tebe zalezi,aby si schudla. Upravena strava a pohyb.A nie sa spoliehat na nejaky pristroj,ktory ma urobit za teba to,co je len v tvojich rukach.Alebo v hlave?

Janka.

Ja som bola pred dvomi mesiacmi, brucho mi schudlo iba o 2 cm. To sa mi neoplatilo za tolke peniaze, ak by som vedela že viacej mi to nepomože tak tam nejdem

veva1603

inak aj by som rada vedela ci to pomoze, clovek by aj zaplatil ale rad by vedel aj zaco, kto ma stym skusenosti piste prosim

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.