ide mu len o jedno?

Príspevok v téme: ide mu len o jedno?
shakiraka

mam otazku, v praci som stretla jedneho chalana,konkretnejsie spolupracujeceho,od dna co som ho stretla,tak som sa asi tak viac menej zalubila do neho:D...vychadzali sme v robote super,flirtovalli sme,a raz sme skoro mali vstyk....no ja som nechcelo takze k tomu nedoslo no zchylovalo sa k tomu...ja uz nepracujem tam,nasla som si novu pracu takze s nim uz niesom v kontakte,no pred niekolkymi dnami mi napisal ci sa nestretneme,ale napisal ze najskorsie moze o 10 vecer..co si mam o tom mysliet? co budeme mat z toho ak budeme spolu 2 hodiny?mam pocit ze ma chce iba pojebat...a odkopnut?..neviem..co si myslite?

Shakiraka

Ale dobre,:D ospravedlnujem sa za gramatiku ale zijem v polsku 8 rokov,slovencina neni moja silna stranka.a mimochodom,nemali sme nikam ist len napisal ze sa pojdeme previest autom.super vy chlapi ste ale prasata kazdu iba pojebat :(,,a plus ma babu :D ...a dodam je z turecka :D ae zije v polsku

maťooo111

aj tak mu das, naco to tu vypisujes, dnesne zeny uz tazko nazyvat zenami, radodajnost nadovsetko ale pred vsetkymi pretvarky aka som ja cudná princezna

sway.

J111 tiez si myslim,ze ide o miesto.Mna skor fascinovalo,ze jej s nim nestacia na "normalne" rande,ku ktoremu che aby to smerovalo 2 hodiny..

alchemist

"mam pocit ze ma chce iba pojebat...a odkopnut" som sa skoro oplul monitor :D, radesej sa mu rychlo daj pojebat nech sa zbavis toho pocitu :D :D dnesne dievcata nemaju uroven :( cest vynimkam ...

sway.

To len ja som taka naivna? Mne to pride normalne stretnut sa vecer.Nepise,ze u nho v byte..
shakiraka
Ved chod a uvidis.

J111

No, ja som sa tiez dobre pobavil na tvojom prispevku. Mat vstyk som este nepocul:DDD Normalne mi vlasy dupkom stavaju od smiechu:D Neboj sa, vie aka si a chce ta iba pojebat. Co je na tom zle?