ide mu len o jedno?

Príspevok v téme: ide mu len o jedno?
shakiraka

mam otazku, v praci som stretla jedneho chalana,konkretnejsie spolupracujeceho,od dna co som ho stretla,tak som sa asi tak viac menej zalubila do neho:D...vychadzali sme v robote super,flirtovalli sme,a raz sme skoro mali vstyk....no ja som nechcelo takze k tomu nedoslo no zchylovalo sa k tomu...ja uz nepracujem tam,nasla som si novu pracu takze s nim uz niesom v kontakte,no pred niekolkymi dnami mi napisal ci sa nestretneme,ale napisal ze najskorsie moze o 10 vecer..co si mam o tom mysliet? co budeme mat z toho ak budeme spolu 2 hodiny?mam pocit ze ma chce iba pojebat...a odkopnut?..neviem..co si myslite?

Lulu2011

vsak cez den ma ine zaujmy a zaluby, co by s tebou robil, ked ta nechce, tak si ta vyclenil na noc, mozno vtedy zdrhne na chvilu od rodiny, akoze s kamaratmi na pivo

Maoam

:DDD

jezis zeny, vy ste niektore strasne sproste

no vsak co asi chce s tebou robit od 22h do 24h u teba na byte?

:DDDD

jasne, pretiahnut ta, nic viac

vsak o tom to je u vas od zaciatku, nie? :DDD

ochotne si s nim flirtovala, uz sa aj schylovalo k sexu...

jasne, ze chce len dokoncit, kde ste vtedy prestali :DDD

kolko mas rokov, 19? :DDD

aantoon

Aj by si trtkala aj nie...keď raz skusiš..znova musiš,potom skusiš zas a užlen kričíš..rychlo mi ho tam vraz!!!!! Baúúúúúúúúúúúúúúúúúú!!!

elhimik

holky vy ale mate starosti,ak ti to nevyhovuje,tak to neries...pripadne sa uisti ze je to tak ako si to myslis,priama otazka este nikoho nezabyla...a potom uvidis co dalej...hlavne nerob drahoty ale uzivaj si trochu ten svoj kratky zivot,mozno sa zrodi laska na cely zivot...ak nie tak o nic neprides,iba ziskas skusenost pre dalsi svoj vyvoj