Ženy, spamatajte sa!

Príspevok v téme: Ženy, spamatajte sa!
Vdova

Stale je niekde na programe manzelska nevera. Cudujem sa tym naivkam, ktore veria tomu, ze chudak manzel je prenasledovany doma Xantipou, ktora ho sekiruje, neda mu, aj ked on jej skace okolo zadku. Tak chudak potrebuje niekde utesit, aby sa nezosypal.
A čo povedat na take, ktore maju toho nevernika doma? Utapaju sa v slzach, hadaju sa s nim, hrozia, prosia - vsetko mozne, len aby sa milenky vzdal a vratil sa k rodine.
Nedavno som takeho nevernika pochovala. A ked som zrekapitulovala cely svoj zivot s nim, tak som sa zhrozila. Preto radim kazdej oklamanej zene: nenicte si zdravie a psychicku pohodu rozmyslanim nad tym, ako zmenit promiskuitneho chlapa. Myslite na seba, zite SVOJ zivot a teste sa kazdej chvili. Starajte sa o svoje telo, svoju krasu, sustredujte sa na tie najkrajsie stranky zivota a nedopustite, aby chlap, ktory devastuje vase manzelstvo, zdevastoval aj vas tym, ze nad nim rozmyslate. Kym on sa zabava niekde s dalsou oklamanou, vy doma placete a behate okolo deti. Nechajte ho, nech sa o tie deti stara aj sam a vy sa chodte zabavit. Najdite si vhodne aktivity, ktore vas budu tesit. Len nesedte doma!!! Zmyslom vasho zivota nie je vas manzel, ale vy sama. Spamatajte sa! Myslite na seba, nie na neho! Len tak sa sa z toho dostanete. Je to jedina cesta, na konci ktorej je radost.

trojka333

Vdova super - 1000 bodov, proste si to vystihla úplne presne, možno aj situejšn u mňa doma:o(.
Vďaka Bohu, nabrala som silu a rozvádzam sa s alkoholikom a neverníkom a to mám iba 33 rokov a detičky k tomu. Mám pocit, že ešte len teraz začínam žiť svoj život so všetkým čo k tomu patrí. Pri manželovi som trpela, hlavne citovo, proste na mňa nemal...ale zo zásady som bola s ním a tolerovala ho, emocionálne som to znášala veľmi ťažko, teraz konečne viem, že som sa potrebovala oslobodiť. Viem že to nebude ľahké, ale určite to bude ľahšie ako doteraz, len v iných ohľadoch, pre mňa podstatnejších.
A máš pravdu v tom, že promiskuitného chlapa nezmeníme, ked nebude s tou čo je teraz tak po nej príde zaručene ďalšia, ale mňa to trápiť už nemusí. Ja budem slobodná, kdežto on bude mať na krku len nejakú ku....