Tuk na vnutornych stehnach :(

Príspevok v téme: Tuk na vnutornych stehnach :(
monika.p

Ahojte, som stihla mlada baba, ale strasne ma trapia moje stehna... :( mam v bokoch 95 cm, ale moje stehna su uplne horzne, rozkysnute, mlandrave a trasu sa mi pri chodzi...Najviac ma trapi ze sa suchaju o seba, a mam tam nepekne jamkove tukove vankuse! :( jednoducho neviem ako by som z nich schudla. Mam strasne vela tuku na vnutornej strane stehien, uz mesiac bicyklujem 4x do tyzdna 60 minut a ziadna zmena. Som z toho uz zufala, neviete mi poradit nieco co vam pomohlo? Viem ze cviky na spevnenie mi tento tuk prec nedaju, tie mi iba vytvaruju svaly. Strasne tuzim po tom, aby som ked sa raz postavim pred zrkadlom, mala pekne stihle nohy.

ka3na

mne pomohol stepper a aj na zadok ;-) inak som nemala nejake tucne nohy ani predtym,ale cvicenim na stepperi mi spevneli zostihleli a nie su ani hrube svalnate :)

dana660xz

mne velmi pomaha beh, mesiac behavam 4x tyzdenne po 30-45 minut a nozky sa mi spevnili, ale aby si sa zbavila tuku a spevnila si nohy poriadne, to za mesiac nedas. ani za dva . to chce na sebe makat dlho a vlastne stale, lebo ked nebudes sportovat, zasa ti nohy omlandraveju :/