Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Derealizácia, depersonalizácia...

Príspevok v téme: Derealizácia, depersonalizácia...
5221

Už neviem, čo mám robiť...deň za dňom je to horšie a horšie...momentálne som už úplne mimo a už nevládzem, len sedím, prechádzam sa, nevnímam a pozerám do blba...je mi zle, strašne zle...zviera mi srdce aj mysel...naozaj neviem čo mám robiť, chcem zomrieť, strašne to bolí...nedokážem existovať, čo mám robiť?! Prečo to musím znášať a prežívať?!......prosím tých, čo nevedia o čo sa jedná, aby nereagovali...ďakujem...

Michal123

Ahoj Erik

Aj si na nieco za ten cas prisiel??mam pocit neskutocna vecí pocit ako keby som bol v nejakom sne a tiez sa mi ta derealizacia zacala po fajceni marihuany.Uz takto fungujem vyse dvoch rokov...

Erik1611

Nahodou nemate niekto kontakt na Patrqka ktory napisal tento prispevok ?? Alebo niekto kto by somnou zaumejloval alebo popisal ohladne DR???

Patriqk
21.06.2016 12:23:01
Mam DR a DP uz 5 rokov a liečim sa rok a pol. Je to o 90% uz lepsie.ak by chcel niekto nejake rady napiste emial a ja sa ozvem. Alebo kludne aj fb. Ps: aj koli liekom je lespie ale dost mi pomohli ....

Mam 24rokov DR som dostal prvykrat v 13 ked som fajcil marihuanu liecil som na DR niakymi antidepresivami a serliftom uspesne ale vydrzalo to 10rokov 23/24 sa mi to vratilo a mam to doteraz psychiatricka absolutne nemala pojem otom co to je za chorobu .... predpisala mi serlift ale nic moc nezaberal potreboval by som niake psychiatra z Bratislavy alebo okoli ktory by mi vedel pomoct popripade prepidal nieco co by zaberalo snazim sa zit pozitivne !!:;( mam uzasnu priatelku vdake nej to zvladam este niako ale je to tazke prosim o pomoc mam uz fakt divne myslienky a strasne moc sa chcem ztoho dostat

Patrikq

Mam DR a DP uz 5 rokov a liečim sa rok a pol. Je to o 90% uz lepsie.ak by chcel niekto nejake rady napiste emial a ja sa ozvem. Alebo kludne aj fb. Ps: aj koli liekom je lespie ale dost mi pomohli rozne aktivity a knihy.

nekonecno1

Viem o com hovoris ja som mal do toho aj Tlaky v hlave celodenne a myslel som si ze sa zabijem...zmenil som psychyatra a ten mi predpisal liek Kventiax 20mg....ten som zacal uzivat a asi po 2 tyzdnoch sa mi ulavilo povedal by som tak ale o 70% sa mi ulavilo a nieje to take brutalne zle teraz to je len hrozne ale to dufam casom prejde ked budeme zvysovat davku....Vyskusal som kadejake AD a nic ...jedine toto mi pomohlo...skus sa spytat na Kventiax,,,a mne osobne velmi dobre zabere na vsetko to co opisujes liek na spanie Sanval...mozno budu pisat ze sanval nie je AD a bla bla bla bla ale ked si ho dam mam na skoro pol dna o85 lepsiu naladu a nieje mi na umretie...vsetky tieto lieky ti prepise psychyater ked sa snim poradis....aj Rivotril trochu zabera ale to je taka sracka...

Maca321

Takze...v prvom rade si sami nenamyslajte diagnozy na zaklade precitaneho alebo pocuteho. Treba vyhladat psychiatra...ale ozaj dobreho. Nie kazdy vam da hned chemiu(antidepresiva SSRI) Ak vas nechce vypocut a len predpise recept...hned od takeho prec. Ja som vymenila troch behom tyzdna. Moja derealizacia: v meste sa mi zdalo ze domy su z papiera a ludia lego panaciky a niekto nas riadi ako v pocitacovej hre. ( ina haluz). Vsetko na meter odo mna bolo realne a vsetko ostatne malovane na platne. Niekedy ciernobielo ceruzkou a inokedy krasne farebne. Vraj akvarel. No prosim. A to boli ine stavy vazeni. Som tri roky v pohode. Bez liekov. Ale bez odbornika nie.

Alma

Ak by ste niekto vedeli pomôcť prosím napíšte mi váš email..mam 17 a ostalo mi to po užití marihuany. Od vtedy som ju uz nikdy nefajčila ale týchto hnusných stavov sa neviem zbaviť

trnka.

Zažila som to, a nebolo to nič príjemné. Myslela som že sa z toho nikdy nedostanem, všetko mi bolo jedno, rozmýšlala som či by smrť nebola lepšia ako toto beznádejné ne-žitie. Už som to nebola ja. Ale všetkým, čo zažívajú tento stav radím, vydržte to, ono to prejde. Ja som doteraz ani netušila že to majú aj ostatní.
Neriešte tie bláznivé myšlienky, prijmite to, kde sa nachádzate a že pre niečo sa to deje, že to má svoj dôvod. Pustite si pozitívnu hudbu, prečítajte si duchovné knihy (od Abraham Hicks alebo Eckhart Tolle sú super), jedzte vela ovocia, najlepšie vegánsky, chodte do prírody A hlavne verte tomu že to prejde a zas budete žiť svoj život.

Muri

Ahojte,mam problem neviem si rady vzdy len prisposobujem okoliu bez vlast.usudku neviem sa sustredit,ludi tym len zatazujem a nazoru co mam robit,prestali mi na sebe zalezat sa mat rad

neviete niekto poradiť? už tri mesiace mam neustalu derealizaciu, a k tomu ma ešte trapi unava a točenie v hlave.Mam strach že sa z toho zblaznim. Bol som na mr mozgu, krvnom vyšetreni, endokrinoloogii,ORL, všetko je v poriadku.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Derealizácia, depersonalizácia... - Fórum - ZDRAVIE.sk