Prave som mala zly telefonat s partnerom - prosim nazor :(

Príspevok v téme: Prave som mala zly telefonat s partnerom - prosim nazor :(
ypsilonka

Dnes sme mali byt spolu, ale nieco do toho prislo, tak sme si len pisali.Vcera som mu do bundy dala darcek, ale cely den mi o nom nic nepovedal, aj ked mi dva krat volal, tak som si myslela, ze zasa ma plnu hlavu len prace a ani si ho nevsimol. Pisali sme si a ja som mu to napisala, ze aj ked je so mnou, je myslou inde a tak celkovo a on napisal, ze je mu to luto, ale ze ma toho vela a darcek samozrejme nasiel a potesil ho. Vsetko ok, napisal dobru nocku a ja som ho prezvonila, lebo uz nemam kredo, zavolal naspat a prva veta bola Snazis sa mi dovolat ci co? Strasne ma to zaskocilo, jeho ton hlasu znel akoby som ho otravovala.Tak som mu to povedala, ze preco je na mna taky a on vraj ze uz mi hovoril ze po 6tej nebude vyvolavat, lebo uz to plati a nechce citujem davat vyje*ancom peniaze za telefon a este mi povedal, ze vacsiu pi*ovinu ako to, ze na mna nema cas som uz nemohla zapotit.Takto doslovne mi to povedal, hlas mal nevrly, rozplakala som sa a on mi povedal, ze ide spinkat a nemam sa hnevat.Polozila som.Nemozem uverit tomu, ze sa so mnou takto rozpraval.Ved som mu nic zle nenapisala, ziadne nadavky, ani vycitky, davala som smutne smajliky a on takto.Co si o tom myslite? Ja zacinam pochybovat, ze ma ten clovek miluje...

lionesssssss

ypsilonka, ale jasné, sto ľudí , sto chutí.

len nezdá sa, že by tvoj frajer bol nejak nadšený z tvoj štýlu "sto esemesiek a sto telefonátov denne"

lionesssssss

ypsilonka, ale prečo by si mala s týmto prosím ťa obťažovať kamarátky?

rieš to S NÍM ! ! !

nemusíš kopčiť občianku, stačí ak sa začneš správať primerane veku/vzdelaniu/stavu/spoločenskému postaveniu

baby mysleli slobodu v zmysle "nie je potrebné volať mi dva krát do práce, písať počas dňa esemesky a na dobúr noc napísať //dobrú noc// ".

a ja osobne by som ešte pridala slobodu v zmysle "nechaj ho správať sa k tebe aj tak ako sa to nie tebe vždy páči"
ono, nie vždy máme proste super náladu.

ypsilonka

maruska o com tocis?

opakujem, chcela som vediet nazor na to, ako sa vyjadroval, nie na irelevantne veci typu ako a kolko sms a telefonatov denne mame a o nejakej slobode, co je tu uplne mimo???

Boze, asi tu niektori ludia su z inej planety a ini zasa z inej pekne daleko vzdialenej...

fooo

fuuha, no mna najprv napadlo, ze mozno si ho vyrusila ked mal nieco rozrobene /alebo skor niekoho/...potom ma napadlo, ze mozno je unaveny, mal zly den, ved ti aj pisal ze mu to je luto, ale ze mal toho dnes vela...jasne, aj mna by to zaskocilo ked sa tak nikdy nespraval a zrazu toto...ja som raz davno dostala na moju sms tiez taku odpoved trosku nevrlu s pikantnou nadavkou jednou, nasralo ma to, som sa ho spytala co to malo byt akoze, ze tak reagoval, odpovedal, vyspala som sa, a potom som to uz radsej nerozoberala a odvtedy sa nic take nestalo... asi mal len toho vela, tiez sa na to vyspi, a keby ta to trapilo, kludne sa ho spytaj preco tak reagoval, ze nie si na to zvyknuta, atd. ... alebo to neries:)

Limberka7

myslím si, že len robíte obaja z komára somára..ty to teraz samozrejme vidíš trochu vážnejšie.., si nahnevaná, zaskočená, plná emócií.. ale keď to vyprchá (predsa žiadna polievka sa neje za horúca) budeš na to pozerať už inak..možno bol len podráždený z roboty alebo z iných vonkajších vplyvov, unavený a neovládol sa. každému občas prasknú nervy a zlízne si to aj ten čo za nič nemôže.. ak sa to nestáva pričasto, tak je to v pohodke :) a už vôbec neuvažuj len kvôli tomuto či ťa miluje alebo nie.. je to banalita.. úsmev na pery, lásku do srdca a klídek :)

ypsilonka

Lioness a co? Sto ludi, sto chuti, niekto posiela milion sms a vyvolava stokrat denne, niekto na svojho partnera s prepacenim se*rie...Zalezi, ako to vyhovuje obom, no nie?

maruska_123

vidis? o tom som tu pisala...ludia ti tu napisu svoj nazor a ty sa urazis, lebo ti nepovedia to, co chces pocut..presne ako to s tvojim frajerom

iotaaa:-)

ypsilonka, moze ta milovat, ale zial, nedobre to prejavuje. ako dlho ste spolu? uz bol takyto aj predtym?

...lebo ak to neni prvy krat, ak to trva uz dlhsie, bude vazne tazke zit s takymto clovekom. Partner ta ma respektovat a ne hovorit s tebou a nadavat ti ako by si bola uplne blba a s takym despektom. Pocase sa mozno prestane ospravedlnovat a tento pristup bude pre neho uplne bezna komunikacia s tebou...

...alebo, ak sa to stalo prvy krat, alebo sa to deje len teraz v poslednom case, moze byt vazne velmi vytazeny, alebo niecim zaneprazdneny. Mozno ma problem, ktory potrebuje riesit a ked ho vyriesi, tak bude lepsie :-) odporucam aby ste sa o tom porozpravali. a osobne urcite. Drzim palce

ypsilonka

O akej slobode to tu vsetci tarate, ten moj jej ma viac nez dost, tie poznamky su irelevantne.Ano, mam 25, mam sem nakopcit obciansky? Jezis, robite z toho tragediu.Ja to napisem na anonymne forum, aby som uz nebudila jeho a neotravovala kamosky a ludia ma tu zvozia. Super, diky.

Leila, vdaka za nazor.

maruska_123

ja ti poviem svoj nazor..podla mna si zvyknuta na to, ze clovek ti povie co chces pocut, urobi co chces aby urobil..ale ked ti frajer povie nieco negativne, co je proti tvojmu gustu, tak sa hned urazis a myslis si, ze ta nemiluje

zivot nieje len o sladkych recickach moja zlata