Prave som mala zly telefonat s partnerom - prosim nazor :(

Príspevok v téme: Prave som mala zly telefonat s partnerom - prosim nazor :(
ypsilonka

Dnes sme mali byt spolu, ale nieco do toho prislo, tak sme si len pisali.Vcera som mu do bundy dala darcek, ale cely den mi o nom nic nepovedal, aj ked mi dva krat volal, tak som si myslela, ze zasa ma plnu hlavu len prace a ani si ho nevsimol. Pisali sme si a ja som mu to napisala, ze aj ked je so mnou, je myslou inde a tak celkovo a on napisal, ze je mu to luto, ale ze ma toho vela a darcek samozrejme nasiel a potesil ho. Vsetko ok, napisal dobru nocku a ja som ho prezvonila, lebo uz nemam kredo, zavolal naspat a prva veta bola Snazis sa mi dovolat ci co? Strasne ma to zaskocilo, jeho ton hlasu znel akoby som ho otravovala.Tak som mu to povedala, ze preco je na mna taky a on vraj ze uz mi hovoril ze po 6tej nebude vyvolavat, lebo uz to plati a nechce citujem davat vyje*ancom peniaze za telefon a este mi povedal, ze vacsiu pi*ovinu ako to, ze na mna nema cas som uz nemohla zapotit.Takto doslovne mi to povedal, hlas mal nevrly, rozplakala som sa a on mi povedal, ze ide spinkat a nemam sa hnevat.Polozila som.Nemozem uverit tomu, ze sa so mnou takto rozpraval.Ved som mu nic zle nenapisala, ziadne nadavky, ani vycitky, davala som smutne smajliky a on takto.Co si o tom myslite? Ja zacinam pochybovat, ze ma ten clovek miluje...

Leila

No fajn, ju ste uz \"sfukli\", a to, ze sa s nou rozprava ako dlazdic, je v pohode? Je mozne, ze je prepracovany a proste mu rupli nervy, moji rodicia su manzelia uz dlho a su pre mna ako taky vzor manzelstva, nehadaju sa, maju sa radi, jeden druheho si vazia... Ale raz sa tiez stalo, ze otec bol prepracovany a do telefonu povedal mame nieco fakt nie pekne, bol to ale \"jednorazovy kolaps\" a vsetko je v poriadku. Moze to ale byt inak. Tiez by ma to pekne zarazilo, keby mi priatel nieco hentake povedal. Kazdopadne nechala by som ho ukludnit sa a neozyvat sa, uvidis, co spravi. Len taka mala poznamka, to s tou slobou pre chlapov, s tym maju pravdu. Nechcem teda poucovat, predpokladam, ze to sama vies. Tiez si to obcas musim pripominat :)

lionesssssss

určite nemáš 25 rokov, ani pri najlepšej vôli ti to tu neuverím.

ty nechodíš do práce/do školy, že máš celé dni na starosti riešiť len vaše telefonáty a smsky?

ja mám menej rokov ako ty uvádzaš že máš, s priateľom som podstatne dlhšie ako ty, a ani v čase najbrutálnejšej zamilovanosti ( a to sme ešte prežívali sladkú a naivnú pubertu) sme si nevyvolávali a nevypisovali ako blbí

ak máš problém s partnerom, prečo to chceš riešiť s kamarátkami alebo na fóre?
ako zrelá, 25 ročná žena by si predsa mohla už vedieť, že najlepšie bude ak sa s ním porozprávaš (nie cez smsky alebo cez facebook)

trochu zdravého rozumu nabudúce do toho "umierania"

ypsilonka

Tak never, hlavne mi niekto napiste nazor.Co je na tom zle, ze pisem sem.Nechcem otravovat kamaratky, je neskoro vecer.Niekedy si clovek nevie dat rady s banalnym problemom.=/

ypsilonka

Ja jemu? On mi volava, lebo cez den ma zadarmo a ano, napiseme si aj cez den par sms, co je na tom preboha divne? Sme spolu pol roka, nie 20 rokov ako manzelia.A to ze je od rana od 5 do vecera do 7 prec a nevidim ho a chcem aspon dve hodiny denne vecer, to je tiez zle?? Sorry, ale tentokrat nechapem ja. Nebyvame spolu este, tak sa mi to nezda prehnane =/

Lioness mas pravdu, dnesny svet tak funguje, ja ho nevidim cely den ako je tyzden dlhy kvoli jeho praci, tak nam zostava len ten blby telefon a net :( Mame obaja 25 a to, ze sa pouzivaju smajliky je snad jasne, ze preco, ved inak by si ludia kopu sprav vysvetlili inak ako su myslene, nevidim v tom nic zle...ja som chcela poradit ohladom jeho spravania :(

Vdova

preboha, a ty mu niekolkokrat denne vyvolavas a sms-kujes? tak to ta co nevidiet milovat urcite prestane. chlapi potrebuju mat aj cas len na seba, svoju slobodu, nemozes sa na neho ustavicne vesat. ak ho teda nechces stratit.

lionesssssss

preboha

to kam tento svet dospel

totálne najviac ma dostalo "davala som smutne smajliky a on takto"

sa ani nečudujem, že je taká rozvodovosť, keď ľudia sa bavia spolu cez smsky, telefóny (aj to len do šiestej).

kks, ako, to koľko máš rokov, 15? ž toto nevieš sama vyriešiť a premýšľaš či ťa vôbec miluje ?