Prave som mala zly telefonat s partnerom - prosim nazor :(

Príspevok v téme: Prave som mala zly telefonat s partnerom - prosim nazor :(
ypsilonka

Dnes sme mali byt spolu, ale nieco do toho prislo, tak sme si len pisali.Vcera som mu do bundy dala darcek, ale cely den mi o nom nic nepovedal, aj ked mi dva krat volal, tak som si myslela, ze zasa ma plnu hlavu len prace a ani si ho nevsimol. Pisali sme si a ja som mu to napisala, ze aj ked je so mnou, je myslou inde a tak celkovo a on napisal, ze je mu to luto, ale ze ma toho vela a darcek samozrejme nasiel a potesil ho. Vsetko ok, napisal dobru nocku a ja som ho prezvonila, lebo uz nemam kredo, zavolal naspat a prva veta bola Snazis sa mi dovolat ci co? Strasne ma to zaskocilo, jeho ton hlasu znel akoby som ho otravovala.Tak som mu to povedala, ze preco je na mna taky a on vraj ze uz mi hovoril ze po 6tej nebude vyvolavat, lebo uz to plati a nechce citujem davat vyje*ancom peniaze za telefon a este mi povedal, ze vacsiu pi*ovinu ako to, ze na mna nema cas som uz nemohla zapotit.Takto doslovne mi to povedal, hlas mal nevrly, rozplakala som sa a on mi povedal, ze ide spinkat a nemam sa hnevat.Polozila som.Nemozem uverit tomu, ze sa so mnou takto rozpraval.Ved som mu nic zle nenapisala, ziadne nadavky, ani vycitky, davala som smutne smajliky a on takto.Co si o tom myslite? Ja zacinam pochybovat, ze ma ten clovek miluje...

3nttt

no uz sme doma :) v stvrtok sme ledva vyrazili s parkoviska a uz to jelo :DDD inak ten 4ty riadok je pre teba :) a inak co nove???ako to dopadlo?

darcek xxx

elca ale no tak podla darcekov a kvetou sa predsa nemeria sila vztahu. Sú muzi ktorý to proste robia len tak, sú muzi ktorý jedine cez sviatok ale to este nic nevypoveda o láske k zene. Moj ex mi kupoval darceky ako na beziacom páse a pritom mal milenku.

elca

dostala si ty od neho darcek,len tak

daj si pozor ,vsimaj si to viac

nie je drzgros v restavracii,da prepitne
kedy si dostala kvety?????

anjelik

:o) Ty sa moja chytáš slov a prehliadaš myšlienky...Teraz máš nový vzťah, už by som neporovnávala , čo bolo predtým. Ak je to bývalý, asi ste sa rozišli. A začínať nedôverou??? Znovu ti prízvukujem. láska nie je o tom, že si voláte, že sa stretáte, láska je o pochopení toho druhého. Iba tak ho dokážeš spoznať. Jedna vec je komunikovať s tým druhým a druhá ho vypočuť. Veď nikto ti nevraví milujem ťa len tak. Pokiaľ sa nenaučíš mať rada samu seba, nebudeš mať rada nikoho a stále budeš pochybovať.

ypsilonka

anjelik ono to tak ruzovo nie je.prve tri mesiace ani nevedel, ci chce byvalu, slobodu alebo mna.neverim mu este, je to cerstve a to ako sa sprava? mala som priatela, s ktorym som napriklad toto riesit nemusela, on mi nikdy nenadaval a nerobilo mu veru problem volat, nemal ani pausal a zarabal ovela menej.to ze si ma vybral neznamena, ze musim vsetko tolerovat..

anjelik

Namieste je jedna otázka, koho a čo vlastne miluješ?? Miluješ toho muža, alebo svoju predstavu o ňom?? Pretože to vyzerá tak, že keď sa odchýli v správaní od tvojej predstavy, ako by sa mal zachovať, si nešťastná a smutná a trápiš sa. A tak by to vo vzťahu snáď byť nemalo. Nikto nie je tebou a je naozaj naivné očakávať, že sa bude niekto správať ako ty. Buď to pochopíš, alebo sa budeš vždy trápiť a riešiť, prečo sa stalo to a to. Stalo sa a dosť. Už sa neodstane, prečo plytvať časom a energiou na riešenie niečoho, čo už nezmeníš??? Muži uvažujú inak ako ženy. Ak pre teba je prejavom lásky prezvonenie, pre neho to, že si ťa vybral zo všetkých a venuje ti toľko pozornosti, koľko vie. Láska sa cíti, nie je nutné ju dennodenne dokazovať. :o)