Prave som mala zly telefonat s partnerom - prosim nazor :(

Príspevok v téme: Prave som mala zly telefonat s partnerom - prosim nazor :(
ypsilonka

Dnes sme mali byt spolu, ale nieco do toho prislo, tak sme si len pisali.Vcera som mu do bundy dala darcek, ale cely den mi o nom nic nepovedal, aj ked mi dva krat volal, tak som si myslela, ze zasa ma plnu hlavu len prace a ani si ho nevsimol. Pisali sme si a ja som mu to napisala, ze aj ked je so mnou, je myslou inde a tak celkovo a on napisal, ze je mu to luto, ale ze ma toho vela a darcek samozrejme nasiel a potesil ho. Vsetko ok, napisal dobru nocku a ja som ho prezvonila, lebo uz nemam kredo, zavolal naspat a prva veta bola Snazis sa mi dovolat ci co? Strasne ma to zaskocilo, jeho ton hlasu znel akoby som ho otravovala.Tak som mu to povedala, ze preco je na mna taky a on vraj ze uz mi hovoril ze po 6tej nebude vyvolavat, lebo uz to plati a nechce citujem davat vyje*ancom peniaze za telefon a este mi povedal, ze vacsiu pi*ovinu ako to, ze na mna nema cas som uz nemohla zapotit.Takto doslovne mi to povedal, hlas mal nevrly, rozplakala som sa a on mi povedal, ze ide spinkat a nemam sa hnevat.Polozila som.Nemozem uverit tomu, ze sa so mnou takto rozpraval.Ved som mu nic zle nenapisala, ziadne nadavky, ani vycitky, davala som smutne smajliky a on takto.Co si o tom myslite? Ja zacinam pochybovat, ze ma ten clovek miluje...

lionesssssss

ypsilonka - znie to ako masaker a aj to masaker je, to mi ver, ale asi tak že : VITAJ VO SVETE DOSPELÝCH ! :-))

fooo

3ntt ved jasne ze zle nalady byt mozu, lenze ona pise, ze proste viac krat tak bezdovodu na nu vybehol alebo co, aspon takto som to ja pochopila...pisala ze furt ked daco povie ine, s cim on nesuhlasi, reaguje takto, nadavkami...? tak to normalne nie je potom nie?
ypsilonka "Ide aj o to, ze on zaraba dost dobre na to, ze si moze dovolit raz za dva mesiace par minutovy hovor po tej jeho 6tej..teraz zacinam byt nastvana:DD Ale nie." kvoli tomu ale nie som pochopila ze si to myslela zo zartu, tak to uz radsej nerozoberam:D

ypsilonka

A ano, v podstate to bolo myslene na mna ked povedal, ze ci som vacsiu p...inu uz nemohla zapotit...Som zvedava, ako by sa zachoval on, keby sa s nim tak rozpravam, sak by ma roztrhol po telefone asi

lionesssssss

ypsilonka, nechápem popravde

stále trvám na tom, že ak mu , hoci len do telefónu, vynadáš len "aby vedel aké to je", tak už prízemnejšiu a hlúpejšiu vec ani nemôžeš urobiť

a že si s ním mala už rozhovor na túto tému to stále nemení nič na tom, že s ním môžeš mať ďalších sto rozhovorov. partnerský život je totiž taký - niekedy aj celé noci o tom istom, len aby sa to niekam pohlo

a nerozčuluj sa, ja ti tu boľačky fúkať nebude, to si si už zrejme všimla

ypsilonka

Ide aj o to, ze on zaraba dost dobre na to, ze si moze dovolit raz za dva mesiace par minutovy hovor po tej jeho 6tej..teraz zacinam byt nastvana:DD Ale nie..proste sa mi to zda, ze takto sa k sebe nechovaju ludia, ktori sa miluju, ja viem, ze niekto ma taliansky vztah, kde su nadavky normalne a aj bitky mozno, ale u mna to tak neni, preto tak reagujem, asi som precitlivena, ale ked sa to nezmeni, nemozem s nim zostat

3nttt

fooo ale aky vybuch???s toho co je tu napisane tak bol chalan evidentne len neprijemny.zrejme ho pri niecom vyrusila.ja neviem preco su podaktore baby take citlivky ze ked na nu chalan zavrci tak uz ukoncuju vztah a dobre ze si to nehodia.a ze zanadaval...no strasne nieco...sak nezanadavl jej ze je ... tak?

fooo

sak jasne ze ponadavali, len asi v inej situacii jak on teraz, alebo z nejakeho lepsieho dovodu? ked to je blbo takto to rozoberat, ked nevieme kedy vlastne nadaval, preco, zaco, naco...