Mozem mat paranoju pri takomto zmyslani?

Príspevok v téme: Mozem mat paranoju pri takomto zmyslani?
tulupanzlty

Mam pocit ze so mnou nieje vsetko v poriadku.Mam priatela a Milujem ho a aj on miluje mna.Kazdy den chodi za mnou 30km a 30km domov.Zrusil si pre mna vsetky socialne siete ( nepytala som ho to) dokonca sa rozhodol ze pocka jeden rok (je maturant) ze nepojde na vysku aby sme boli spolu.Vsade chodime spolu uz ani s kamaratmi nechce chodievat von.Vsetko je krasne dokonale je ja stale v sebe zivym neskutocne podozrenia.Trva mu nieco o 10-15minut viac ako ma?hned som nahenvana a uz si predstavujem ako ma inu.Pomaha ocinovi garazi cez den aby mu dal peanize na benzin ku mne a hned uz si zacnem predstavovat ze je s nejakou inou niekde a mne to robi poza chrbat.Ideme vecer spat a ja si myslim ze zlozime vecer spolu telefon ked dotelefonujeme a ze nejde spat ze unavu v telefone len predstiera a ze ide za inou niekde.. vobec neviem preco mu tak chorobne neverim .Myslite ze moze ist o paranoju? Som zufala lebo to mozno nici nas vztah zbytocne ale CO AK su moje myslienky opravnene??

Excita

Keby si ho MILOVALA, presvedcila by si ho, aby vysku kvoli tebe neodlozil. Ty ho chces VLASTNIT a kontrolovat, nie byt s nim.

tpch1

No denne pocuvat o hlasoch, ziareni od susedov, diabloch, samovrazdach, o vybudovani noveho svetoveho radu, spionoch, vycitkach svedomia, grandioznych planoch do buducnosti a inych zaujimavostiach po case cloveka omrzi, aj ked spociatku zasne, co vsetko moze v takom mozgu skrsnut..

xdanielax

Maoam - ved ja sa mu ani necudujem. Ktovie co si v skutocnosti mysli :D ja som zvacsa VELMI rada, ze ludia nevedia citat myslienky :DDDD
niekto mi nieco hovori a ja rozmyslam nad vikendom a podobne.... :D