Mozem mat paranoju pri takomto zmyslani?

Príspevok v téme: Mozem mat paranoju pri takomto zmyslani?
tulupanzlty

Mam pocit ze so mnou nieje vsetko v poriadku.Mam priatela a Milujem ho a aj on miluje mna.Kazdy den chodi za mnou 30km a 30km domov.Zrusil si pre mna vsetky socialne siete ( nepytala som ho to) dokonca sa rozhodol ze pocka jeden rok (je maturant) ze nepojde na vysku aby sme boli spolu.Vsade chodime spolu uz ani s kamaratmi nechce chodievat von.Vsetko je krasne dokonale je ja stale v sebe zivym neskutocne podozrenia.Trva mu nieco o 10-15minut viac ako ma?hned som nahenvana a uz si predstavujem ako ma inu.Pomaha ocinovi garazi cez den aby mu dal peanize na benzin ku mne a hned uz si zacnem predstavovat ze je s nejakou inou niekde a mne to robi poza chrbat.Ideme vecer spat a ja si myslim ze zlozime vecer spolu telefon ked dotelefonujeme a ze nejde spat ze unavu v telefone len predstiera a ze ide za inou niekde.. vobec neviem preco mu tak chorobne neverim .Myslite ze moze ist o paranoju? Som zufala lebo to mozno nici nas vztah zbytocne ale CO AK su moje myslienky opravnene??

narciszlty

keby len ju, ale jej partnerov ako to bude nicit! a chlapec si serie na buducnost, aj vysoku odlozil pre taku psychopatku...no chudak. ale dufam, ze sa mu otvoria oci a zisti, co je zac tento zlty tulipan...

xdanielax

chlapec snad co najskor vyrastie a dostane rozum. a odide.
a ty to urcite liec s odbornikom! toto ta bude nicit donekonecna, pozor na to.

alenka_maxova

auu, tak toto znie dost zle. Nechces vyhladat odbornu pomoc? Neboj sa, nechcem z teba spravit pripad pre cvokara, ale naozaj si podla mna v situacii, ktoru sama nevyriesis, len odbornou pomocou. Inak, ziarlivost je casto odrazom nasho nizkeho sebavedomia, skus mozno popracovat sama na sebe...len je to tazko, ak sama nevies co a ako. Preto je dobry psycholog :)

narciszlty

nejde o paranoju. si len patologicky ziarliva. snad od teba ujde skor, ako ho znicis. zelam mu to, aby sa od teba oslobodil.