K psychiatrovi , psychologovi alebo sam ?

Príspevok v téme: K psychiatrovi , psychologovi alebo sam ?
Rost

Zdravim.Pred nedavnom som mal dlhe obdobie kedy som bol na dne, robil som testy u psychologa a vyslo mi ze mam depresiu lenze ja som sa teraz dostal do stadia kedy sa mi nalady dost striedaju , doporucovali mi ist k psychiatrovi ako prevenciu ale neviem sa rozhodnut.Bojim sa ze ak tam pridem a nahodou budem mat "lepsiu" naladu ze sa iba strapnim a pritom ked pridem domov upadnem znova do depresie.Mam ostat iba pri psychologovi alebo sa uz dalej nesnazit a nechat veciam volny priebeh.Neviem ci sa mi depresia este vrati alebo nie.Ci uz je po probleme alebo ho treba este riesit.Stale som sa ale nedostal ku vsetkym beznym cinnostiam a ziadna zaluba sa mi nevratila prakticky stale iba prezivam zo dna na den akurat mavam aj lepsiu naladu.

marushik

Ahoj, pokial viem, je to len tak, ze zavolas a objednas sa. Nic ine k tomu nepotrebujes. Vyhliadni si niekoho (psychiatra mam na mysli :)) a skus zavolat. Za to nic nedas. Pred dvoma rokmi, ak sa dobre pamatam, som navstivila psychiatra tusim dokonca bez objednania...

Rost

Este by som sa chcel opytat ci by mi vedel niekto priblizit ako sa postupuje pri psychiatrovi , tj ci staci zavolat,objednat sa a ci to je defacto podobne ako u psychologa.