Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dá sa odhalit heslo k mailovej adrese?

iba JAA..

Jasne, že také veci dokážu iba hekeri...
Aj mne sa niekto dostal na mail.....to on hecker...
a vie všetko. hodil mi do PC keylogger, len nechápem jednú vec že môj antivirák NOD 32..toto pripustil,,,ako je to možné...AKO??????
Prosím odpovedz mi na túto moju otázku...

AdamKrt

Heslo sa da zistit rozne. Softverom -keyloggerom, ci na urovni siete, alebo aj zariadenim pripojenym na klavesnicu, ci zabudovanim do klavesnice. Tak isto sa da prenasat aj obsah obrazovky na dalsie PC. Clovek si moze nahravat obraz, takze neni treba ziadne hesla, len sa divat, co sa na pocitaci robilo.

Monii

mne sa raz stala taká veľmi zaujímavá vec .. to som bola ešte malinká a nepamätala som si poriadne mail .. tak som napísala, že monika_b a heslo moje .. prihlásilo ma, cudzí mail tam bol :D a potom som prišla na to že moj mail je benova_m a nie monika_b :DD

cvik

no ved J111 aby uz teraz nezacal pisat nejake zamilovane listy :D

u nas je to opacne moja dcera ma moje heslo na azet a aj na centrum :D
[dufam ze toho nezneuziva :(]

J111

Ja mam heslo od mailu mojho syna, raz som videl, ako to heslo pise:D On je este len druhak na ZS, tak je aj dobre, ze som informovany, o com pise:D

lost

ak by tam mal keylogger, tak uz vie ze toto riesis ;) (vsetko co tuknes na klavesnici)

mozno narychlo preinstalovat windows, potom by sa stratili aj keylogger data, ak nema emailove odosielanie kazdu hodinu napriklad..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dá sa odhalit heslo k mailovej adrese? - Fórum - ZDRAVIE.sk