Nizkosacharidova a nizkotucna dieta

Príspevok v téme: Nizkosacharidova a nizkotucna dieta
margori

Mala som super postavu lenže od vianoc nemam žiadnu volu a kontrolu nad sebou.. rychlo som pribrala 8kg lenže to je moja chyba a rozhodla som sa to dať dolu. Moj jedalnicek bude vyzerat asi takto
R: biely nizkotucny jogurt, kava s nizkot. mliekom
O: nizkotucny tvaroh
V: biely nizkot. jogurt alebo zelenina

Dufam že to pojde rychlo dolu kedže som to aj rychlo nabrala. Aky je váš nazor? pojde?

margori

musim.. bude to krute ale za dake tri dni sa mi zcvrkne zaludok tak to bude lepšie.. len už dufam budem mat volu a dakujem za odpovede.. aj tebe maruska, viem že mas pravdu ale zase ja som taka že ked schudnem už nepolavim a už ani velka noc ma nezastaví:) dam vam vedieť, dufam že za tri tyždne som ako pred tým:P

maruska_123

nikitka nema to zmysel..ona zalozila temu, aby jej ludia napisali nazor a ked jej ho napisali, tak si ajtak mele len to svoje..cize vobec tu nestracaj cas

nikitka33

zaujimalo by ma kolko vazis a aku mas poslavu, ked vravis, ze si ako slonik ;).

Pozri, da sa krasne a celkom rychlo schudnut aj ked do jedalnicka pridas o nieco viac jedal. Takze fakt nechod na taketo niec odrasticke.

margori

dostatok na to aby som schudla co je pre mna prvorade momentalne.. a samozrejme chcem aj cvicit aby som nebola ochabnuta.. Zumba, tancovanie, drepy, vypady.. aspon daco..
jasne nechcem to držat takto dlho.. chcem sa vratit tam dke som bola, touto dietou chcem rychlo schudnut a potom jest tak ako som jedla pred vianocami ako tu pise aj LXRa.
Vtedy mi nechybalo nic ani na vianoce som nechcela polavit, ale bolo mi luto ked som videla ako sa mamina snazi, spolu sme piekli a potom som to nechcela odmietnut.. a vsade na navstevach ta ista fraza daj si lebo sa urazime. tak a potom som už daka polavila a odvtedy.. fuuuu jem všetko.. Vidim ako sa na mna pozera aj moj brat ktory ma problem pribrať a ja si priberam ako nic.. cela moja rodina je chuda len ja som ako slonik... teda oproti tomu co som bola

maruska_123

velke H prejdes do ketozy, vobec sa v tom nevyznas

vies kolko bielkovin je v jednom tvarohu a 2 jogurtoch? v jogurtoch ja velmi malo bielkovin...to je podla teba dostatok?

LXRa

Strasite ju jojo efektom, ten vsak zvycajne nezavisi od rychlosti chudnutia, staci len, ze sa clovek po diete vrati spat k povodnym stravovacim navykom. Ak sa tu budete ohanat spomalenym metabolizmom, vedzte, ze k tomu dochadza v priebehu mesiacov, par dni hoc aj bez jedla metabolizmus neznizuje.

Stale je to ale nerozvazna volba - mas tam malo vsetkeho vratane bielkovin, dole pojde aj znacne mnozstvo svalovej hmoty. Taktiez ocakavaj celkovu unavu a problemy so spankom. Ak aj das dole tych 8kg a potom prejdes na iny rezim, ktory ti umozni udrzat si vahu (v tvojom pripade jest ako pred sviatkami), budes s vysokou pravdepodobnostou vyzerat horsie, kedze budes mat na sebe viac tuku a menej svalovej hmoty pri rovnakej vahe.

Ak si aj tak nedas poradit, aspon zvys prijem tych bielkovin, daj si za den 3-4 250g nizkotucne tvarohy a nie iba jeden, malo by to pomoct. Taktiez nedrz dlhsie nez par tyzdnov, ludia v minulosti zomreli na srdcove zlyhanie po par mesiacoch diety velmi podobnej tvojej.

doubledog

ano, schudnes.
a potom zas priberies o nieco viac, ako si schudla.(kedze pridu zas dalsie vianoce alebo ine obdobie, kedy stratis kontrolu)

celkom sice nechapem, preco mas takyto zvlastny plan, ale je to tvoja vec.

len sa ti to predrazi, budes musiet kupovat stale nove oblecenie. v spodnej faze joja uzke, v hornej faze zas siroke.

kol_ibrik

kamoska drzala nejaku dietu dva tyzdne a schudla 7 kil, bolo to v januari a nenabrala spat.. len si teraz neviem spomenut na nazov.. tiez toho nezjedla vela, ale mala kazdy den aspon ovocie a zeleninu