Falosne tehotenstvo

AdamKrt

Maoam Dnes 14:06 - nepriekazny - ze sa to nepreukazalo, nepotvrdilo.

To co ukazala, bolo par zdrapov papiera, nic nepotvrdzujucich, nic nedokazujucich, naviac s viditelnymmi chybajucimi pravnymi nalezitostami.

Maoam

jaj, ok, no na papieri/lekarskej sprave musi byt peciatka lekara, cislo lekara, to bez toho nejde, rovnako laboratorny vysledok sa da len velmi tazko pomenit, kedze je tam lab. cislo, niektore labaky maju dokonca zakodovane spravy, ale proste ak je on otec dietata (aj ked len teoreticky), musi mat pravo na to porozpravat sa s jej lekarom, aj ked nie su zobrati a dozvediet sa tak ci je alebo nie je tehotna, navyse lekar ma vzdy moznost priamo overit pravost vysledku v laboratoriu, to je otazka troch minut...

ivanecenka

maomam: tak nepriekazný neexistuje v slovníku, ani priekazný:) to k tomu jazykovému okienku, to by mal pôvodca slova vysvetliť:) a kde k tomu slovu prišiel:)))

Lulu2011

Maoam - zrejme tým "nepriekaznym" myslel, ze su nedostacujuce dokazy, mozno mu doniesla na papieriku napisané, že je tehotná :D a šmarila tam nejaky podpis Mudr. doc. :)) alebo fotku z usg stiahnutu z netu

Maoam

jezis tolko teatru okolo jednej veci, ak si otec dietata, mas pravo ist s nou k lekarovi a mas pravo vediet pravdu, volila by som tuto cestu...

jazykove okienko: prosim, vysvetlite mi niekto vyznam vyrazu 'nepriekazne', dakujem