Falosne tehotenstvo

AdamKrt

Ano, uz deti ma. Nechcela este teraz robit na nasom. Zaujimave, ze po rozchode sa zrazu zisti, ze je tehotna. Veeelmi divna nahoda :)

Neviem, ci mi vtedy hovorila pravdu, ked tiez bola akoze tehotna.

Je mozne, zeby, ak je to pravda, bolo to falosne tehotenstvo, pripadne nejak inak moze nieco ovplyvnit vysku hormonu HCG - napr. nejaky zdravotny problem, lieky atd ?

Maoam Dnes 19:34 - vies, to je tak. Clovek si hovori, to bolo naposledy, ona sa zmeni... A ona sa nezmeni a nezmeni. Niekomu to dojde skor, niekomu neskor. Hlavne, ked miluje a odpusta. Az raz padnu klapky z oci...

Maoam

AdamKrt, ak ta vydiera fiktivnym tehotenstvom, tak to s akou sibistkou si chodil?? A opakovane ste sa k sebe vracali......nechapem. Ale ona uz deti ma, nie? :-OO

VaMo

Osobne neznasam baby, kt. citovo prostrednictvom dietata vydieraju chlapa. Je to ponizujuce a trapne.
Ak si 100% rozhodnuty a presvedceny o tom, ze je skutocne EX, tak po pozitivnom HCg uz gynekolog asi aj vypisal tehotensku knizku, tak nech ti ju ukaze /TRAAAAPNE cele, ale.../ Predpokladam, ze o tyzden - dva ti bude plakat na ramene, ze potratila...

AdamKrt

Nie, EX priatelka... A ja dufam, ze to neni pravda, pretoze pri uz tak ma raz lapala spat na neexistujuce tehotenstvo. Teraz vsak tvrdi, ze to nebol domaci test, ale krvny rozbor u lekara. Nakolko je vsak presibana klamarka, tak ju podozrievam, ze je to trik, alebo to trik neni, len ma zase falosne vysledky.

Je mi to divne, ze zrazu po rozchode tehotna, nakolko som sa do nej nikdy neurobil. Viem, ze to neni zarucena ochrana pri rezervovanom styku, ale minimalne je to hodne podozrive... Vie, ze som sa na dieta velmi tesil, i ked sa na nom aktivne nerobilo.

maruska_123

no tak ked mala zapal vajecnika..to ani nie je ze falosne tehotenstvo

su veci, ktore ovplyvnuju vysledok tehotenskeho testu

AdamKrt

Tu tiez pisu, ze falosne tehotenstvo by sa dalo spustat stresom a ze to dopletie aj gynekologa

funnygate.eu

Takze jedine ultrazvuk je istota ?

Kedy sa da so 100 percent istotou a akym testom, urcit - ze je zena ozaj tehotna ? Myslim, kedy najskor...?

AdamKrt

Myslis tehotensky test pracujuci na zaklade detekcie HCG hormonu ? Ex sa to raz stalo, ze si robila domace testy a podla nich bola tehotna. Nakoniec sa zistilo, ze nebola, ze mala zapal vajecnika.

Aky je rozdiel, ked to potvrdi krvny rozbor u lekara ? Je to zarucene spolahlive, alebo iba ultrazvuk je zaruceny ?