holenie rúk - prosím váš názor

wreck

ivka, ci to nebude tym, ze kazdu partiu treba zmasakrovat trosku inou technikou. samozrejme, nechcem to podporovat, moj hlupy chlapsky mozog, formovany svetom 90-tych rokov, to vytrvalo odmieta, len tak uvazujem, co je tam take zasadne ine.

inak, ty si na mdz dostala caps lock a tesis sa z neho, ci co? :)

úsmev!

ja mam chlpaté ruky, svetlú pokožku ale tmavé vlasy takže mamut na rukách 4 ever:D a kamoška ma tiež chlpaté ruky, tmavé vlasy ale tmavú pokožku! a viete čo? vôbec nám to nevadí! z našich rúk sme si robili srandu a páčilo sa nám to:)
Napr. jedna blbka mi povedala "boožeeee a to si ruky neholííííš?" tak som jej povedala "booožeee to sa mam holiť komplet celý deň?" mne tie chlpy nevadia a komu vadia nech sa nepozerá ani ja sa do iných nestarám a komplexy si preto nerobím lebo to nie je nič vadné ani nič zlé!:)
a ruky si nehoľ, lebo keď raz začneš budeš musieť stále a tie chlpy na rukach potom budu nechutne pichľavé a dosť pochybujem o tom že ich budeš holiť pravidelne, možno ti to vydrží pol roka ale potom no mne by sa nechcelo....
radšj počkaj na leto, kym ti slnko vyťaha farbu na chlpkoch .....

IVKA07

LEBO NA RUKACH SA MI UROBILI PO HOLENI VYRAZKY,AKNE TAKE PUPACIKY A ZOSTALI MI HNEDE.NOHY SI HOLIM A TIE V POHODE KOZA PEKNA

xdanielax

wreck - nebud nechutny! :D

no tak pozri. mne tie chlpy na rukach tiez vadili. A to mam na mile daleko od bab co kupuju "lajfstajlove" magaziny alebo sa chodia prechadzat do nakupnych centier a potom tam vysedavaju na kave.
cize preco? ja neviem preco, je to tak.

ale suhlasim, robit cokolvek nie z vlastneho presvedcenia je nerozum.

wreck

danielka, ano, dobry postreh. to som chcel povodne blizsie rozobrat, pretoze tam zacina ten mindset.

preco jej to vadi? ako na to prisla ze je to nieco neziaduce? a myslim ze je jasne ake budu odpovede a kam nimi smerujeme, nie? :)

a prirodzene nozky... mmm... don't get me started. :))

wreck

ciselko, jasne, pokojne vyskusaj, ved co ak sa ti to zapaci. :)

nechuti sa nedivim, poznam to na sebe. na tvari to uplne nenavidim, inde si nastastie vystacim s beznym hair clipperom. nepomaha ani bio kremik lavera, ani after kremik l'occitane, ani nic. hrozim sa doby, kedy to budem musiet robit kazdy den. ak taka raz pride.