Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je horucka pri angine urcitostou?

Príspevok v téme: Je horucka pri angine urcitostou?
Minomol

Zdravim,

rad by som zistil, ci mam anginu alebo len jednoduchy zapal hrdla. Mam znacne palenie v hrdle, pocit cudzieho telesa v hrtane, tazko sa prehlta, suchy kasel, bolest v usiach, nemam hlas avsak nemam vobec horucku, nameral som maximalne 36.7 stupnov. Toto je zatial stvrty den, a iba v pondelok som citil slabost a malatnost. V utorok uz vobec, ale ostatne problemy nadalej pretrvavaju. Vcera to vyzeralo na zlepsenie, ale potom sa to vecer zhorsilo a v noci som nemohol spat kvoli silnej bolesti hrdla.

Vdaka

xdanielax

a kloktaj si. nejaku salviu, alebo nieco co ti menej podrazdi mandle nez stopangin, alebo co to mas. aj tantum je fajn - aspon pre mna.
a kup si aj nejake caje, kt. podporuju potenie a vela pi. Ja tiez napriklad nemavam teploty. Uz ani nepamatam, kedy naposledy. Ale ked mi je hentak, tak si dam vecer paralen, pozakryvam sa a vypotim sa. a pomoze to.
a zvys prijem vitaminov.

tpch1

pri angine nemusi byt vobec zvysena teplota, i ked vacsinou byva, nevyhnutna podmienka to vsak nie je. Ak sa ti nechce ist k lekarovi, kup si Bioparox spray a davaj si 4 az 6krat denne 4 vstreky do hrdla.

xdanielax

to bude hnis.
a o co ti vlastne ide? Ci mas ist k lekarovi, alebo nie? Mna ked naposledy bolelo tak hrdlo ako teba, ze som sa v noci budila kvoli tomu, a celkovo som bola slaba a tak.. tak som nakoniec sla. a dala mi nejake penicilinove atb. Nebola som nadsena, ale pomohlo samozrejme.

Minomol

Ale mandle nevyzeraju byt napuchnute, skor splasnute, a je na nich vidiet cervene zilky...co moze byt sposobene ze som to pred dvoma dnami prehnal zo stopanginom a dost ich podrazdil

Minomol

UPDATE

Nastudoval som si co su to vlastne tie mandle ;]

Posvietil som baterkou, a na pravej mandli mam biely povlak...Moze toto byt pri zapale hrdla?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je horucka pri angine urcitostou? - Fórum - ZDRAVIE.sk