Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Previnilosť....:-/

Príspevok v téme: Previnilosť....:-/
DzanaFX

Ahojte asi pred dvoma týždňami ma nadriadená zhodila pred šéfom, v práci pre cestovku robím preklady textov, anj sa učím už 16ty rok, slohy som vždy písala veľmi pochvalné...Píšem knihu...

Vraj ich NEVIEM písať...Tie preklady...Mne to nedalo a trochu som po tom pátrala...U kolegýň som našla chyby, tak som to bonzla šéfovi, ale nie pre to, žeby som ich chcela zhodiť, sú to kamošky, ale ja som bola neprávom očiernená, pretože ja som si svoje texty písala veľmi svedomito, aj vďaka kritike, ktorú moje kolegyne nedostali.

Cítila som sa zhodená pred šéfom, vzali mi hlavnú náplň v mojej práci, cítim sa blbo pred kolektívom, hoci oni vedia, že to bolo neprávom...Nikto nedostal zdrb za nič, tak som poslal šéfovi ukážky textov, aby videl, že i oni robia chyby... Napísala som, že som nechcela bonzovať, ale len som chcela poukázať, že i druhí robia chyby a neboli verejne zhodení tak, ako ja...

Cítim sa pre to previnilo, že som ich podkopla, samozrejme šéf je zlatí, len ich upozorní na chyby...Ale i tak, urobila som správne, keď som v tomto prípade pozerala na seba a obhájila som sa? :-(

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Previnilosť....:-/ - Fórum - ZDRAVIE.sk