Chudnutie zdravou stravou

Príspevok v téme: Chudnutie zdravou stravou
Big CHange

Nechcem tu riešiť čo je zdravá strava čo nie, ide mi len o nejkú psych. podpru , chcem tu písať moj jedálniček. Mám okolo 66 kg a 168 cm, cítim sa strašne, môj problém je v tom že som jedávala len ovocie a zeleninu a od vianoc som to úplne pokašlala , snažila som sa asi 25x a asi 25x som znova a znova pokazilo všetko. Musím začať jesť normálne.

murek

vies co vsetko ludia cez vianoce pod zamienkou narodenia jeziska pozeru? asi ani netusis :) vobec nemusis mat vycitky svedomia,keby si zjedla len desatinku z toho co niektori cez tie sviatky,tak nepoviem ani pol slova....normalne jedz podla chuti ale z rozumom,ved ho predsa mas nie?....ovocie len do obedu ale nic ine...od obedu do vecera jedz podla chuti,pocuvaj svoje potreby a kombinuj to samoska zo zeleninkou...no a od vecere do rana je proces spracovania potravy,tak ho nenarusaj a budes pri tychto troch jednoduchych radach stihla ako prutik aj ked od obedu do vecere zjes kazdy den trebarz aj slona (neber toho slona doslovne haha)...aspon tak to tvrdi Harvey Diamond...do obedu only ovocie,po obede all podla chuti a od vecere do rana nothing (ništ)...ake jednoduche a pritom nesplnitelne :) preto je svet na praskoch,lebo nepocuva potreby tela...ale da sa zit vseliako nevravim :)

Big CHange

Watermelon a ako si sa cítila ? NECH7BAL SI RAZ ZA čas napr. rafinovaný cukor ? a nejaký dobrý syr ? alebo musli a také tie veci, kt. si človek raz za čas proste dopraje :) ...aj si schudla ?

watermelon

Ahoj ja som bola čistá vitaria nka a teraz sa mi sem tam pritrafí nejaké varene jedlo...ak máš záujem vrátit sa k ovozelu, môžem tí byť oporou. V každom prípade držím palce

xdanielax

tak to robis velku chybu.
jest len ovocie a zeleninu je nespravne.
potom sa nemozes cudovat, ze priberies aj z trocha ryze.
cize odporucam nastudovat stranky o tom, ako sa treba stravovat a hor sa do toho!

Big CHange

začalo to zemiakovým šalátom na štedrý večer a potom , rožky, pečivo, vlastne všetko na čo som mala chuť ... úplne strašné, ked mne sa zdá že aj ked jem pravidelne a v menších dávkach normálne jedlo že z toho priberám, ja musím znížiť energ. hodnotu jedla kt.prijmam, čiže jesť asi častejšie ale iba ovocie a zeleninu, raz za čas trochu ryže a ovs. vločky ale nič viac si nemôžem dovoliť, ja mám tendenciu fakt veľmi rýchlo pribrať

Big CHange

nejde ani tak o to že som dostala rozum, ja som si to hovorila na vianoce aje 2,5 mesiaca potom a ja mám o 7kg viac . Ide o moju "závislosť" na jedle ? niekedy nejem celý deň , potm jem 2 dni ukážkovo a potom sa na druhý deň najdem strašne a stále stále dokolečka

Big CHange

Lebo tak jem odmalička, myslám tým že jem veľa zeleniny a ovocia, potom sa mi podarilo tak stravovvať úplne, cítila som sa tak veľmi dobre, ale celé som to pokazila a namiesto 59 kg mám po 2,5 mesiaci zlého stravovania 66kg a cítim sa fakt velmi velmi velmi zle