Chudnutie zdravou stravou

Príspevok v téme: Chudnutie zdravou stravou
Big CHange

Nechcem tu riešiť čo je zdravá strava čo nie, ide mi len o nejkú psych. podpru , chcem tu písať moj jedálniček. Mám okolo 66 kg a 168 cm, cítim sa strašne, môj problém je v tom že som jedávala len ovocie a zeleninu a od vianoc som to úplne pokašlala , snažila som sa asi 25x a asi 25x som znova a znova pokazilo všetko. Musím začať jesť normálne.

evcca

urcite sa opat dostanete do svojho rytmusu a bude ok. my spavame od 9 do 9. odkedy sa posunul cas je to takto a drzi ho to.
ja som si cez sviatky dala doma peceny spaldovy chlieb, bol skvely.

Mishellla

ahojte, skusali ste niekto dukanovu dietu? popisana je napriklad tu - -odkaz odstránený- - tiez sa sklada zo zdravej stravy

watermelon

Syn ma strašne krízy ohľadom spánku, takže nemám energiu. Dnes taham od 5. rána. Vždy sa mu to na slovensku pose.e. a pritom už tak krásne spaval, a teraz ideme od znova učiť zaspavanie bez cici a nosenia. Dnes vrestal hodinu kým som ho uspala.
No celkom sa držím, hlavne na pomarancoch bananoch hrozne a granatovych jablkach. Dnes som mala bryndzové halušky s ovcou bryndzou.

evcca

my sme tiez zacinali rukami a teraz pekne lyzickou. krmi vsetkych okolo, pred tromi mesiacmi sme mali obdobie, ze jedaval s nami plysovy zajac.
mne sa vcera podarilo na 100%, inak sa stale drzim v rozmedzi 80-90%.

watermelon

moj syn takmer od zaciatku odmieta krmenie, je sam, rukami, bez lyzicky. on mna samozrejme krmi.
ja chcem kojit dajme tomu tri roky aby mal to mliecko a potom uz urcite nie je potrebne. Myslim ze uz od 2 r nie je treba mlieka.
inac kazim to fuj fuj
chybaju mi moje zelene stavicky, tu nemam odstavovac

evcca

bordel pri jedeni je hroza, ale vraj cim skor sa dieta uci jest same, tym lepsie. ma to vplyv na rozvoj motoriky. nas uz vsetko papa sam, sice viac periem ale ten stastny usmev stoji za to. uz protestuje ked ho chce niekto krmit a ukazuje na seba.
kravske mlieko mu nedavam a ani neplanujem. ja sama ho nepijem a manzel pije kozie, ked uz nejake pije.

watermelon

pisala som Dr. Dougovi Grahamovi ohladom bielkovin a napisal mi len to co som ti napisala. Pytala som sa ze co hovori na surovu naklicenu sosovicu kvoli bielkovinam a napisal mi ze to je tazke na travenie a nie je to potrebne, tak som nedala.
inac syn ma rad zelene stavy co pijem, tak aj tomu som rada. len keby robil menej bordelu pri jedeni. som z toho na nervy.
a davas mu teda normalne mlieko? teda kravske?

evcca

ja sa snazim vyhybat zivocisnym bielkovinam, uprednostnujem rastlinne v podobe strukovin.- to je od bukovskeho. strukoviny mi zje skor ako maso.
ja som stresovala kvoli tomu umelemu mlieku, ale to od 15mesiacov neda do pusy a uteka, tak ho nenutim.
je skvely, lebo ked vidi mna chrumat mrkvu, chrumka aj on, takze ucenie napodobnovanim funguje skvele.
som rada, lebo doteraz nebol chory a nemali sme ani ziadne lieky.
ty si to pisala v jednom prispevku, ze "cisty domcek" -ten vyraz sa mi paci, ja som mu tiez pripravila cisty domcek a teraz zneme urodu, hoci ma pocas tehotenstva za to kritizovali. a ironiou je, ze ti co kritizovali musia teraz do deti pchat antibiotika.
dik za tip na knihy.